Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal már több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már több mint másfél hónapja együtt vagyunk és még csak a csókig jutottunk el és az sem volt nyelves. Én csinálok vmit rosszul?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy én, de adjatok légyszíves tanácsokat, mert folyamatosan azon görcsölök, hogy mit csinálok rosszul és mit fog gondolni rólam stb. Ő 19 éves én meg 15. Csak akkor tudok feloldódni, amikor iszok, de ő még nem volt velem bulizni. Szóval alkohol nélkül hogy csináljam? Előre is köszi a válaszokat.
2008. aug. 30. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
nagy levegő, és hajrá.
2008. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Pl ne görcsölj és akkor nem ronthatod el dolgokat.

És dugd át a nyelved a szájába :)

2008. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 évesen nem kell elkapkodni a dolgokat. Én 17 évesen vesztettem el a szüzességem és nagyon megbántam, hogy elkapkodtam és nem azzal a fiúval aki megérdemelte volna, csak azért mert úgy éreztem lemaradok valamiről. Próbálj meg minél többet kettesben maradni vele, romantikus helyzetbe kerülni, hozzásimulni és nem kell sokat várnod, meg fog csókolni. Szerintem attól fél, neked ez még túl korai. Bár lehet, hogy a mai fiataloknál másképp működnek a dolgok, akkor javítsatok ki, én már öreg vagyok :-)
2008. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem másfél hónap egyáltalán nem olyan sok idő,hogy azt kelljen érezned,valamit rosszul csinálsz, és félned attól,hogy valamiről lemaradsz. Valószínüleg azért nem tudsz feloldóni, mert még túl friss a kapcsolatotok... Ez hamar el fog múlni,nyugi.Főleg,ha szerelmes is vagy :)Én az első csókot és főleg szeretkezést semmiképpen nem ajánlom piásan! Lehet hogy régimódi felfogás,hogy sztem először csókolózni is olyannal kell,aki tényleg fontos számodra,de én így gondolom. Én most 19 vagyok, 2 éve csókolóztam először és minden pillanatot mp-ről mp-re vissza tudok idézni, minden szót,mozdulatot,mindent! Asszem ez nem menne, ha iszogattam volna előtte :) Szóval azt javaslom,várj,amíg pia nélkül el tudod engedni magad és fel tudsz oldódni eléggé...Hidd el,így sokkal nagyobb élmény lesz!

Sok sikert :)

2008. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátoddal van a baj, hogy 19 létére ennyi idő után még nem csókolt meg rendesen. Lehet, hogy ő későn érő tipus és tapasztalatlan. Ebben az esetben neked kell kezdeményezni. Vagy egyszerűen kicsinek tart téged, azt hiszi ez még korai, de a lényeg, hogy itt is neked kell kezdeményezni, ha ő eddig nem nagyon igyekezett. Szerintem nem kell innod ahhoz, hogy megcsókold a szerelmed, de ha gondolod hivd el bulizni.
2008. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy romantikus vacsora kettesben, egy pohár pezsgő, több nem is kell...
2008. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:) majd próbálkozok.
2008. aug. 31. 11:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha másfél hónap után nem csókolt meg,ott tényleg baj van...DE VELE!

Ha 15 évesen kicsinek tartana,akkor nem járna veled...ezt irták az előttem szólók,hát erről ennyit.

De szerintem ne görcsölj rajta,hanem kérdezd meg erről,hogy mégis mivan,vagy smárold le úgy,hogy utána meg se merjen mukkani.Az is lehet,hogy rosszul csókol...mivel azt nem tudhatja,hogy te hogyan csókolsz,tuti ő rontja el.Ne görcsölj,állj a sarkadra.

SOk szerencsét :)

2008. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!