Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám rávenni a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni a páromat, hogy költözzünk össze?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy anuykám elköltözik a pasijához. és így most lesz 1 2szobás lakásom. a barátommal már lassan 2éve vagyunk együtt, szeretjük egymást. sokat van itt is, de az anyukája egyedül van, ezért nem szeretné otthagyni. (30km-rel arrébb)

ráadásul az anyukája nagyon nagy nyomást gyakrol rá, lelkikeg terrorizálja. és hát a pasim meg szereti az anyukáját (ami nagyon szép és jó dolog) csak 24évesen sztem tök normális, ha elköltözik. az a baj, h ezt a véleményt az anyukája nem osztja....

21éves lány vagyok.

mit tehetnék?


2008. aug. 29. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 24 éves fiúnak már nem az anyja szoknyája mellett van a helye. Attól még szeretheti, ha elköltözik. Ez az anyucizás hosszú távon beteges is lehet,az ilyen fiúk szoktak még 60 évesen is az anyjuknál lakni. Remélem, a te barátod nem ilyen, és mer változtatni. Sok sikert!
2008. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit mondanod kell: Szia, költözzünk össze :)
2008. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ennyire tudja őt befolyásolni az anyukája és amíg ő nem akar változtatni,addig nehéz a helyzet.Az ilyen fiúkat nehéz "elhozni"az anyukája mellöl.24 évesen már nem kellene neki otthon lennie.Próbáljátok ezt megbszélni,nálatok,ahol nincs annyira az anyukája hatása alatt,de ismétlem,amíg ő sem akar ezen változtatni,addig nehéz lesz ez.
2008. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sszia.. Hát szerintem én mindenképpen megpróbálnék valamiféle alkut kötni. Tehát az anyukájának is jó legyen, és nektek is. Mondjuk először még gyakran látogatná.. És hát tényleg szép dolog meg minden.. ! De ettől még ha 24 évesen nem költözik el.. akkor nem tudom mit várnak a dologtól, majd 30-35 évesen, esetleg mikor már az első babát várjátok?.... Az összeköltözés nem rossz, meg kell próbálni, ha nem megy, abból is tanultok, és rájöttök valamire! Próbálgasd meggyőzni szerintem, előbb-utóbb talán rájön.. mit kéne tennie.

Ha szeret téged, meg minden, azért bele fog gondolni, milyen jó is lenne, minden reggel melletted ébredni.. :) És a többi.. és a többi..

2008. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem keress egy másik pasit.

ha két év alatt nem tudtad nála elérni, hogy veled szivesebben lakjon, mint az anyjával, akkor már nem is fogod. Ha esetleg odaköltözne, akkor is vagy az anyjához rohangálna, vagy az jönne tihozzátok. Szerintem egyiket sem akarod.

2008. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha egy 24 éves pasi ennyire ragaszkodik az anyjához!Én ugyanebbe a szituba voltam az exemmel, de utáltam, hogy mindig az anyja volt az első, és állandóan neki kellett ugrálnunk.Ennyi idősen már nem az anyjára kéne vigyáznia, hanem a saját életét kellene felépítenie, abba pedig nem fér bele, hogy anyucival él!Vagy megszoksz vagy megszöksz...Vagy elfogadod ezt, vagy keresel egy olyan pasit, akinek minden vágya veled élni! De nekem elhiheted, hogy egy anyóstól függni a legrosszabb!
2008. szept. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

aki azt mondja, h keressek másik pasit, az nem szeretett még senkit igazán.

egy kapcsolat kompromisszumokból áll.

az anyukája nem jönne hozzánk, ő nem olyan.

az is baj, h nem ilyen lányt képzelt a fia párjának, de a barátom nagyon szeret engem. szóval ő szívesen jönne, de kötelességének érzi, h gondoskodjon az anyukájáról, ha már nagy nehézségek árán felnevelte...

én mondtam neki, h az nem gáz, ha hazamegy, meg segít bevásárolni, ad neki pénzt.


azt szeretném, ha az összes cucca nálam lenne, és ezt a helyet mondaná otthonának... idővel menni fog azt hiszem, mert ez még hosszú kötél, és próbálok vele beszélni erről...

2008. szept. 1. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!