Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nap mikor beszéltek először a párotokkal?

Figyelt kérdés
Elsősorban fiataloknál érdekelne,hogy suli alatt írtok egymásnak sms-t vagy csak suli után beszéltek először a párotokkal? Sokszor ír a párod/vagy épp te neki vmi szépet?:) Köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 24. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Osztálytársak vagyunk a barátnőmmel, és mellette is ülök, szóval akármikor tudunk beszélni.

Sőt tovább fokozom, együtt megyünk suliba. :)


Jól hangzik, de néha már ez is rossz, mert sokat is veszekszünk, mivel suliban egész nap egymás mellett vagyunk, délután meg találkozunk.

Ráadásul néha jó lenne fiú társaimmal poénkodni, esetleg más lányokkal flörtölni (mást nem csak azt!)

2010. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó együttlenni a másikkal egész nap,de azért vigyázz ezzel,nehogy megunjátok egymást!:) Köszönöm a választ.
2010. febr. 24. 14:58
 3/6 anonim válasza:

en sulizom o pedig dolgozik mert 5 evvel nagyobb de a korkulonbseg abszalut nem szembetuno. amelyikunk hamarabb felebred az ir valamilyen smst legtobbszor nem szokasos dolgot hanem valami erdekeset. suli alatt meg 1-2sms de nem mindig, vagy felhivjuk egymast ha "fontos" dolog rol van szo. (fontos dolog pl h ragondolok hogy szeretem stb :)) )

suli utan a het 5napjabol max 3-4-szer tlalakozunk delutan is. neki is sok dolga van meg nekem is es ha mindeig egyutt lennenk egy ido utan rutinna valna a dolog. olyankor o jon at filmezni vagy en megyek vacsizni de mindig kitalalunk valami pluszt is amig feldobja az egeszet.ha nincs -20fok akkor setalunk vagy beulunk valahova. :)

a hetvege legtobbszor kozos a baratokkal pentek es szombat, buli, buli. :)) vagy kirandulas

vasarnap az privat

lehet hogy ugy nez ki hogy ez az egesz meg van szervezve :)) de nincs.. csak masfel ev alatt igy alalkult ki nagyjabol a heti program. persze soha sem pont igy tortenik minden.. de nem adnam fel soha semmiert :)

2010. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát hétvégente mikor ott vagyok nála akk akármikor.

de hétköznapokban csak suliután mikor haza érek és msnhez jutok. mivel távkapcs.... meg néha tel.

2010. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16/L
2010. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma pl hajnal 4kor,mert én keltem,jöttem melozni,ő meg nálam aludt

de ha egyetem vagy melo mindkettönknek,akkor van hogy csak délután beszélünk,vagy csak este,de este mindig

2010. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!