Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne elmondani a szüleimnek, hogy van barátom?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok,és még sosemvolt barátom,de most valmijen coda folytán lett. Énigazából,erre még nem vagyok felkészülve, de örülök neki.

Hogyan kéne a szüleimnek/legalábbis anyumnak/ elmondanom, hogy van egy barátom?

Ők nem ellenzikezt, de félek a véleményüktől, hogyan kéne nekik beadagolnom?Célozgassak,vagy simán mondjam el?


2010. febr. 24. 13:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
"Anyu, Apu! Van egy srác a (pl)suliból aki elhívott randizni, nagyon kedves meg aranyos..." stb vhogy először sztem így adagold be h csak randizgattok azt majd utána kialakul a dolog szal h mit mondj, de 1 idő után a sok "randizgatás" után már vágni fogják h jártok .ennyi.
2010. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

12évesen ez korai még...anyud sem dijjazná.

szerintem még ne mond el neki..

2010. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

,,Anyu,apu, összejöttem,egy kedves, tisztességes sráccal,akivel szeretjük egymást.

Nem tudom elképzelni,hogy egy érett gondolkodással bíró szülői pár ezt ne értené meg.

Igaz,ha az általam leírtak nem fedik le a pasidat,akkor szívni fogsz,mint a torkosborz...bocs a szóhasználatért:)

F/22

2010. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

3. -as vagyok..

szerintem ne mond el még...

ugyanis minden anya észre veszi a lányán ha szerelmes.

akkor mond el mikor már biztos a kapcsolatod a sráccal...

vagy néha tegyél fel anyudnak kérdéseket..pl:mikor volt elöször szerelmes?-aztán lassan kezd el kibökni

21/l

2010. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Emberek! Nem azt írta, hogy dugnak! csak hogy barátja van! nekem már 11 évesen is volt pasim, de csak 17évesen szexeltem először. nincs ebben semmi rossz, szerintem meg fogják érteni. Csak ne titkolózz. 22/L
2010. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22/l-nek és ha a kapcsolata az anyujával nem valami jo?akkor hogy mondja el szerencsétlen?
2010. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Erre még nem vagy felkészülve? Hiszen ha te is így gondolod, Anyud miért gondolná másképp?

Szerintem ne vedd annyira komolyan 12 évesen... hagyd, hadd történjen, ami történni fog, és ha már tényleg elvagytok a barátoddal és nem egy szemét, éretlen hülyegyerek, esetleg elmondhatod, hogy "Anyu, van egy srác akivel szeretjük egymást egy ideje".

2010. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Hátigazából,énmindenképpen el szeretnémmondani,mert a fiú azegyik osztálytársam ...És ez a : anyu te kibe voltálszerelmes gyerekkorodban?

kérdésekmár lejátszódtak,még akkor mikor nemvolt semmi ezzelafiúval, akibe amúgy már 4 éve szerelmes vagyok...

Meg anyukámnak 13 évesen volt először barátja.Úgyhogy ő nemgondolja , hogy túl korai,azt mondja mindig,hogy majdjön amikorjönnie kell.../jah és a hülye kommentelőknek üzenem , hogy büszkék lehetnek magukra:D/

2010. febr. 24. 13:22
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem írta, hogy rossz lenne a kapcsolata az anyukájával, de ha így van, akkor meg még rosszabb, ha magától jön rá. Az iskolában pletykásak az emberek, főleg a szülők..szóval úgyis kitudódna, ezért jobb ah ő mondja el. De most komolyan ez nem valami nagy dolog...pl. hogy meleg vaygok, vagy megöltem valakit...anyu, járok valakivel, kész.
2010. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

jah, és úgy mellesleg, a fiú a legjobb barátomis egyben,akire mindig számíthatok...

De nekem ez még furcsa, és nem tudomanyuék hogy viszonyulnának hozáá..

2010. febr. 24. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!