Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem merem elmondani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem merem elmondani a szüleimnek, hogy járok egy fiúval?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
talán mert még állatira éretlen vagy a pasizásra???
2009. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az attól is függhet,hány éves vagy,és hogy lettél nevelne.talán ennek függvényében jobban tudnánk válaszolni neked.
2009. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok,szüleimmel ilyenről sose szoktunk beszélni.Meg ő az első barátom és nagyon szeretem.:)
2009. okt. 16. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem légy őszinte, ha nem akkor csak bajt szül és belekavarodsz a sok hazugságba.
2009. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

félsz, hogy nem fognak örülni neki, esetleg tiltani? szerintem mindenképp szedd össze magad, és mondd el!:) mégis jobb ha tudják, még ha nem is örülnek neki, biztos jobb ha így tudják meg, mintha egy hazugságból derülne ki.

aztán majd mindig a fiúról anyukádnak:) egyre többet és többet és ha tudod hangoztasd, hogy szereted... akkor lehet meg fogja érteni,hogy ő fontos neked, és elfogadja:) aztán egy idő után be is mutathatod. ha udvarisan, figyelmes a barátod a szüleiddel az igencsak jó fényt vet rá és még meg is szerethetik a szüleid!:)

2009. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
illetve mesélj anyukádnak:)
2009. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,nem attól félek,hogy elfogadják-e hanem,hogy mit szólnak,hogy fiatal vagyok-e még hozzá vagy ilyesmi. Apunak el merem mondani,de anyunak viszont nem...:s

Válaszokat!

2009. okt. 16. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:

miért milyen a kapcsolatotok?

lehet hogy amiatt.

2009. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sose semmit nem beszélek meg anyukámmal.csak néha apukámmal...
2009. nov. 23. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!