Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy megcsal a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés
Azt mondja szeret engem de az utóbbi időben nagyon megváltozott. Sokszor veszekedik velem. És a legutóbbi buliban az exbarátjával együtt van lefényképezve(sajnos én nem voltam ott)!
2008. aug. 29. 18:18
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem csal meg. A lányok ilyenek. azért fényképezkedett a volt barátjával hogy féltékennyé tegyen:) A veszekedéseknél pedig figyeld meg hogy miért indul el egyáltalán. Tényleg nagyobb baj miatt vagy minden kis hülyeségen összevesztek?
2008. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kis hülyeségeken veszekszünk. Na meg az ilyen ex-barátos dolgok miatt.

Ja hozzátenném még azt is hogy az exeit nem törölte ki a telefonjából sem és az msnéből sem.

2008. aug. 29. 19:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Féltékennyé nem akar tenni...
2008. aug. 29. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Figyelj haver, ha egy kölyök tudja hogy hasraesik, előtte inkább leűl.

Fogod a kiscsajt, kibaszod a jó b**ös francba, és megmondod neki hogy nem egy Istennő. Sokkal több csaj van mint pasi, ne ezen filózzál, vágd az arcába, hogy nem hat meg téged a dolog, és köszönj el tőle.

2008. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ez is megoldás:)De én szeretem őt...
2008. aug. 29. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Akkor állj a sarkadra! Én nő vagyok, de nekem a barátom az első percben megtiltotta hogy a volt fiúimmal kapcsolatot tartsak, és szerintem ez igy egészséges. És együtt vagyunk már 8 éve, sokmindenen átmentünk már, de ebből sosem volt gond. Nem tudom mit csinálhat a barátnőd, mert ezt neked kell érezned, a veszekedés még nem megcsalás, és az sem ha láttad őket lefotózva egy bulin. valószínű ha megcsalna vele, nem fotózkodna nyíltan szerintem. De azért legyél erélyesebb mert téged aláz meg ezekkel a dolgokkal, és ha neki fontos vagy, akkor ezt belátja. Fordított helyzetben nem hiszem hogy őt nem zavarná.
2008. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez így igaz. Én is mondtam neki hogy ne tartsa velük a kapcsolatot...aztmondta nem érdeklik őt az exei . De pl a legutóbbi bulin az egyik nagyon nyomult rá és sikerült is valami elérnie(pl. a fotót, egy táncot). Ha engem szeret és más nemérdekli őt akkor miért nem küldi el a volt barátját a pi*ába??
2008. aug. 29. 23:30
 8/9 A kérdező kommentje:

talán nem is csal meg. De abban igazad van hogy megaláz:(

és nem veszi észre hogy ez nekem mennyire fáj

2008. aug. 29. 23:31
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Lehet. De ne ezzel foglalkozz, hanem azzal, hogy a kapcsolatotokban mi a probléma. Elég figyelmes vagy vele? Meghallgatod? Nem adsz okot te a féltékenységre? Kifejezed neki hogy szereted? És ha ez mind ok, akkor nem lehet, hogy mostanában több stressz éri, és rajtad tölti ki? Vagy bántja valami? Kérdezd meg, ültesd le, beszélgessetek, de az, hogy az expasijával táncolt egyet, semmit nem jelent. Tedd tisztába magatokat és akkor nem csal meg vagy ha mégis, nem te vagy a hibás.
2008. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!