Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek van értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

Szerintettek van értelme a Myvip Randinak? Talált már valaki magának ott barátot/barátnőT?

Figyelt kérdés
Mióta szakítottam a barátommal fennt vagyok egy társkereső oldalon a netten. Egy csomó srácal megismerkedtem már, de félek velük elmenni randizni, egyrészt, mert még úgy érzem nem állok készen mást részt meg mert félek, hogy már nem tudom, hogy képes vagyok-e randizni. Nagyon aranyos fiúk is kpbe kerültek már, de nem tudom, hogy készen álok-e már egy új kapcsolatra?
2010. febr. 24. 10:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kedves 13:53 viszont kívánom. Nem akarok öngyilkos lenni, csak arra utaltam amit te látszólag nem értettél meg, hogy a kedvemet elveszi a próbálkozástól, hogy még le se sz*rnak.
2010. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló: néha engem is bejelölnek olyan fiúk akiknek, csak nevetni tudok, mert egyáltalán nem az esetem, de ha ír, kedvesen és aranyosan válaszolok neki, és elküldöm, de csak finoman! Szóval nem mindenki olyan bunkó az ilyen ismerkedős oldalakon!

Ne ad fel!

2010. febr. 25. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!