Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek van értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

Szerintettek van értelme a Myvip Randinak? Talált már valaki magának ott barátot/barátnőT?

Figyelt kérdés
Mióta szakítottam a barátommal fennt vagyok egy társkereső oldalon a netten. Egy csomó srácal megismerkedtem már, de félek velük elmenni randizni, egyrészt, mert még úgy érzem nem állok készen mást részt meg mert félek, hogy már nem tudom, hogy képes vagyok-e randizni. Nagyon aranyos fiúk is kpbe kerültek már, de nem tudom, hogy készen álok-e már egy új kapcsolatra?
2010. febr. 24. 10:01
1 2
 1/12 anonim válasza:

Én régebben beregisztráltam, és a haverommal vihorásztunk az ott lévő buták többségén :D

Aztán egyszer írt nekem egy lány, tök normálisan és értelmesen (ami abból a felhozatalból igencsak meglepett), beszélgettem vele. 3hónapot jártunk, aztán ki kellett mennie külföldre...most hogy visszajött újra társalgunk és valszeg folytatódik a dolog... :)

Egy próbát megér, max nem felidegesít, h a 30évesek udvarolnak :D

2010. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért? Csak a tizenévesek udvarolhatnak?
2010. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Inkább menj vmi tanfolyamra, tánciskolába vagy hasonló helyre ismerkedni. Kivéve, ha szereted a perverzeket meg az életképtelen egyedeket.

Alkalmas közösségben sokkal könnyebben találsz olyat, akivel hosszútávon is kijöhetsz, mint ilyen netes társkeresőkben.

Szerintem

2010. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ismerősöm ott szedett fel egy kis "édy tüncsy" tyúkot, aki 1 hét után hagyta magát lefektetni 14 éves fejjel... Hallottam még más sztorikat is, kb. ilyen a színvonala az egésznek. Mondjuk ők jól megvannak azóta is, de ha te a normálisabb kategóriába tartozol, akkor inkább kerüld az ilyen közösségeket és próbálj élőben párt találni magadnak!
2010. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nekem volt onnan 2-3 barátnőm,aztán ezidő alatt lett annyi önbizalmam,hogy töröltem az adatlapom,és élőben ismerkedtem. 15/F
2010. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem a myvip randin regisztráltam korábban hanem a találkán. Nem nagyon hittem az egészben, mivel nem voltam oda a netes ismerkedésért. DE végül megismertem egy nagyon jó fej srácot aki azóta (2 éve) a barátom:). Szerintem hülyeség úgy általánosítani h csak bunkók és perverzek vannak fenn ilyen oldalakon. Max. ha találkozol valakivel és nem tetszik vagy nem szimpi nem lesz még 1 randi. Persze azért jobb ha előtte pár hétig beszéltek pl. msnen h szimpatikusak vagytok-e egymásnak. Mi a garancia arra h ha valakit máshol ismersz meg az csak hozzád illő normális srác lehet? Sajnos mindenhol vannak szemét pasik.
2010. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Hát én öszejöttem ott egy fiúval.. 2 hónapot jártunk. de szerintem jobb ha élőben ismerkedsz:)

16/L

2010. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam amit mindenhol válaszra sem méltat egy lány sem. Ezek után legyen kedvem próbálkozni.
2010. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

13:41

legyél öngyilkos...


először én sem hittem ebben a dologban de bejött! egy próbát szerintem megér én lassan 2 éve vagyok eggyütt a barátnőmmel!


szóval csak hajrá, veszíteni nem veszíthetsz semmit!!!

2010. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Szerintem is vannak normális emberek az ilyen oldalakon és nekem ez pont meg felelő, mivel a szakítás után oda lett az önbizalmam nagy része, és ez most egy kicsit jobban fekszik:msn, aztán ha szimpatikus talán egy randi és kitudja idő elteltével talán kapcsolatot is képes leszek kialakítani vagy idő közben megjön az önbizalmam és akkor már lehet, hogy személyesen is képes leszek kapcsolatot kezdeményezni, ismerkedni:
2010. febr. 24. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!