Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legutolsó mocskos/kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legutolsó mocskos/kínos titkodat is megosztod a múltadból a jelenlegi pároddal?

Figyelt kérdés
Mindenkinek vannak különféle perverzitásai, amiknek hódolt a múltban, vagy különféle félresiklásai, amikkel nem túlzottan büszkélkedhet. A kérdés tehát adott: a legféltettebb titkaidat is el mered fecsegni a párodnak?
2015. máj. 11. 19:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem, pl sosem fogom neki elmondani h amíg külön voltunk szakítás miatt, én lefeküdtem mással és többször randiztam egy negyvenes férfival, pedig 16 éves voltam. Azt sem fogja megtudni h léptem már félre előző kapcsolataimban. Mindenkinek vannak titkai:)
2015. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem,azért titok,hogy senki sem tudjon róla.
2015. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Van amit nem szívesen mondanék el.
2015. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egyszer beraktam a fémkanalat a mikróba,de ez titok pssz!
2015. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Vannak olyan titkaim amit, ha elmondanék neki biztosan megbàntanám. Inkàbb hallgatok és talán nem is derül ki soha.
2015. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#2-#5-#6

Lesz az a pillanat amikor piszkosul meg fogjátok bánni azt a pillanatot amikor kiadtátok magatokat!

2015. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Őszntén megmondom, hogy vannak olyan kisiklásaim, amiket szívesebben tartanék meg magamnak. Múltkor azonban szóbajött egy film kapcsán a pofon és elárultam neki, hogy bizony egyszer kaptam anyai pofont, amiért nagyon berúgtam. Égett az arcom rendesen a párom előtt, de feljött a téma, így hát elmondtam. Sajnos viszont van 1-2 olyan dolog, amit nem fogok az orrára kötni. Tudom, hogy nem ítélne el értük, de tartok attól, hogy máshogy nézne rám utána egy ideig, vagy hogy meglepődne, meghökkenne, hogy az ő szerelme ilyeneket csinált...
2015. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A bulimiámat soha nem fogom neki elmondani... szégyellem én magam is, neki nem kell róla tudnia.
2015. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van, igazából nem is egy olyan titkom, amit nem fogok elmondani neki, még nagyon hosszú évekig, az is lehet, hogy soha. De amúgy van ebben olyan is, ami nem az én félresiklásom .
2015. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!