Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magára hagynátok a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magára hagynátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Ez egy hülye kérdés lesz de rohadtul unatkozok.

Ha a pároddal az életeteket mentenétek és nélküle nagyobb esélyed lenne a túlélésre de tudnád ha ott hagyod lehet hogy soha többet nem látnád viszont mit tennél?

Most ez a Titanicról jutott eszembe amit már láttam vagy 20-szor, de megint megnéztem (igen tényleg rohadtul unatkozok) de én pl biztos nem hagytam volna ott a barátomat. Akkor inkább vele együtt belefulladtam volna a vízbe.


2015. máj. 11. 18:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Bírom ezeket, "ő élje csak túl"..

HA ilyen helyzetbe lennél, akkor nem ezt mondanád..

2015. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem voltak még ezek a 12 éves kommentelők halálközeli helyzetben, akkor bizony az ember csak a saját életéért kapálódzik, de nagyon. Ha esetleg biztonságba került akkor jöhet szóba más.
2015. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12# Persze, aki csak a gép előtt kerül élet-halál helyzetbe, mikor csézik, lolozik, vagy need for speedezik azok azt sem tudják milyen egy élet-halál helyzet.
2015. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én pl., ha hegyet másznánk és kiszakadnának az ő biztosítékai és csak úgy menekülnék meg, ha őt levágom, különben mindketten lezuhanunk akkor én levágnám.
2015. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezek a 21. századi karosszékes lovagok...hihetetlen.:D
2015. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez egy jo kerdes egyebkent, de ha nincs idom gondolkodni, magamat is, es ot is mentenem, de ha csak o menekulhet, es van eleg idom vegig gondolni, akkor el tudnek kepzelni olyan helyzetet, es szerelmet, ami miatt felaldoznam magam.
2015. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A lehetetlent is megpróbálnám,nem hagynám ott,inkább meghalnék én is/de az sem biztos.
2015. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
- nem tudnám megtenni, vagy akkor segíteném, hogy élje túl ő
2015. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!