Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy emossal aki gyúrni jár már 4 éve?

Figyelt kérdés
17/l
2010. febr. 23. 23:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
egy csomo emo- kondizik..meg más stilusu is...mi ebbe a fura
2010. febr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes, ezek szerint az emosok nem foglalkozhatnak semmilyen sportal? Én nem vallom emonak magam, holott kicsit olyan az öltözködésem, és emos zenét is hallgatok. Most lesz 5 éve hogy gyúrok, szinte napi rendszerességgel. Akkor én nem is létezhetek? Megszabjátok mások zenei ízlését (életkedvét), és sportolási tevékenységeit?
2010. febr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Bwáhháááháhá, az Öntudatos Emók Harca.
2010. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is terhes vagy. De nagyon.
2010. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Izmos, kemény imos?

Ez ritka, mint a fehér holló, vagy az az ork, aki nem tud bánni a késsel....

Komolyra fordítva a szót.Dícséretes dolog, ha valaki szeret és tud is fizikailag küzdeni.Csak az emosok nem a harciasságukról, küzdésükről híresek.A kedves kérdezőnek pedig ajánlom, hogy ne az alapján válogasson, hogy emos vagy sem, hanem, hogy mint társ, megfelelő e.

am fiú voltam, most vettem észre, hogy csajoknak szólt a kérdés, de ezeket a magasröptű gondolatokat kár lett volna kitörölni:P:D

2011. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
:D persze képet nem küldesz? :D :D
2011. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy gyúrós emós, nem létezik! :D

Ebből az egyik tuti kamu :)))

2011. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

EMós aki gyúr ?

Ez tuti,hogy homokos !

2011. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
és mire gyúr, aranyérre?
2011. ápr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!