Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj az, ha valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj az, ha valami csöndes?

Figyelt kérdés
Párom egyszerűen nem tudja elviselni, hogy csöndes vagyok.. Kb. tényleg csak akkor beszélek ha szükséges, nem szeretek értelmetlen dolgokról fecsegni, sőt, nem csak hogy nem szeretek, nem is tudok (értsd.: ma jöttem haza, és egy ilyen boltban ezt-azt láttam). De igazából már látszik rajta hogy nehezen viseli, hogy csöndes vagyok.. Mit tudnék kezdeni magammal? Nem akarom, hogy emiatt vége legyen, de én nem ilyen vagyok.. nem vagyok beszédes, ilyen a természetem..

2015. máj. 10. 20:43
 1/2 A kérdező kommentje:
*Valaki csöndes
2015. máj. 10. 20:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, csak teljesen mások az igényeitek. Érthető a Te oldalad is, meg az övé is. Nekem is volt hasonló kapcsolatom (csak én voltam a beszédesebb), ott ezt nem sikerült megoldani.
2015. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!