Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jó ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ajándék szülinapra?

Figyelt kérdés

A barátomnak holnap lesz a szülinapja. Vettem neki egy bögrét amire ez van írva: "Hogyan ismerjük fel a jófiút? Keves arcot vág, a szemedbe néz; sármos és szemérmes; megbízható; hűséges és erkölcsös; bátorítóan mosolyog. A másik oldalán:Hogyan ismerjük fel a gaz csábítót? Pajkos fény van a szemében és belát a ruhád mögé; sármos és veszélyes; tökéletesen megbízhatalan, de szórakoztató; hűtlen és erkölcstelen, de remekül adja az ártatlant; lefegyverző a mosolya, fogai fehérek." Ehhez fogom neki mondani, hogy a jófiús stílust tartsa meg, és a másik oldalra ne fordítsa a bögrét.

Plusz kap még egy csomag óvszert, ugye az mindig szükséges. És kap egy cumit, mármint tudjátok amit a kisbabáknak szoktak venni. És ahhoz azt fogom mondani, hogy ugye a nagyfiú is lehet még kicsit.:P Plusz még azt tervezem, hogy szex közben ezt kellene a szájába vennie.

Szerintetek ez tetszeni fog neki?


2010. febr. 23. 14:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na köszi a válaszokat:)

Azt csináltam, hogy egy óvszert becsomagoltam a dobozába, egy kis csoagolópapírban. Ráírtam, hogy csak akkor bonthatja ki ha 1 évesek leszünk. Belülre írtam, hogy még leglább 100szor ennyi ideig legyünk együtt! És alá, egy kis huncutság: Mehet a menet!:)

Ez lesz a cumi helyett. Így már jó szerintetek?

2010. febr. 23. 15:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Hátha ez kielégíti, meg téged is akkor annyi. Elég gáz hogy cumiba gondolkozol. Meg bögre. Szerintem ő köcsög.Legalább ne írnád ide ki.
2013. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Következő szülinapjára más fajta cumit kaphatna
2019. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!