Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jó ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ajándék szülinapra?

Figyelt kérdés

A barátomnak holnap lesz a szülinapja. Vettem neki egy bögrét amire ez van írva: "Hogyan ismerjük fel a jófiút? Keves arcot vág, a szemedbe néz; sármos és szemérmes; megbízható; hűséges és erkölcsös; bátorítóan mosolyog. A másik oldalán:Hogyan ismerjük fel a gaz csábítót? Pajkos fény van a szemében és belát a ruhád mögé; sármos és veszélyes; tökéletesen megbízhatalan, de szórakoztató; hűtlen és erkölcstelen, de remekül adja az ártatlant; lefegyverző a mosolya, fogai fehérek." Ehhez fogom neki mondani, hogy a jófiús stílust tartsa meg, és a másik oldalra ne fordítsa a bögrét.

Plusz kap még egy csomag óvszert, ugye az mindig szükséges. És kap egy cumit, mármint tudjátok amit a kisbabáknak szoktak venni. És ahhoz azt fogom mondani, hogy ugye a nagyfiú is lehet még kicsit.:P Plusz még azt tervezem, hogy szex közben ezt kellene a szájába vennie.

Szerintetek ez tetszeni fog neki?


2010. febr. 23. 14:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*kicsi
2010. febr. 23. 14:57
 2/13 anonim ***** válasza:

A bögre jópofa ötlet,az óvszer hasznos, a cumi viszont elég gyerekes és elsülhet visszafelé is...

Inkább valami férfias dolog legyen az utolsó!

2010. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az jobban tetszene neki ha a cuiba mehetne a sperma,és te meg kicumiznád...kaka is mehet eetleg bele..meg pisi..
2010. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó cumis dolog szerintem egy kicsit.... furcsa... De a bögre sztm jó... Ha mindenképpen akarsz valami extrát az ágyban is, akkor ne cumit adj a szájába hanem vegyél valami extraszexi fehérneműt vagy combfixet, és avassátok fel aznap.
2010. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A cumi rohadtul gagyi.. bár, szerintem a bögre is..
2010. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát a bögre azért maradt, mert már vettem neki párnát, plüssöt, parfümöt. Már nem tudom mit vehetnék neki.:/
2010. febr. 23. 15:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy újabb ötlet! A cumit lehet hogy úgy fogom neki odaadni, hogy mivel megígérte hogy leszokik a cigiről, így azt fogom moindani, hogy inkább az legyen a szájában mint a cigi.
2010. febr. 23. 15:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a cumit felejtsd el:S:S
2010. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vegyél neki szivart:)
2010. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Háááát...az óvszer jó, a bögre elmegy de a cumi....oO
2010. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!