Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még valamit tenni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valamit tenni, ha a baba nem akar "összejönni" és emiatt megromlik a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Én (nő vagyok) nagyon szeretnék babát, a Kedvesem is, de eddig a hormonproblémáim miatt nem jött össze, amit kezeltetek.De a kapcsolatunk közben megromlott,és a Párom a szakításon gondolkodik.Én szeretném megmenteni ezt a kapcsolatot.Mit tegyek?
2008. aug. 29. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha emiatt képek kidobni akkor nem érdemel meg, én ha ilyen problémával kerülnék szembe inkább a közös megoldáson agyalnék nem azon hogy ez a lány nem passzol hozzám, hát lecserélem mint egy elkopott autót! Ez így nem működhet, különben vannak módszerek rá hogy termékeny peteselytet ültessenek be, külső megtermékenyítés szb pl a Kaáli intézet foglalkozik ilyennel de elég drága alkalmanként 100-200 ezer is lehet. Max örökbe fogadtok egy szép fehér magyar kissrácot, h annyira hiányzik a gyerekneveléssel járó cirkusz, a gyerek elsősorban egyébként is a neveléssel formálható nem az örökölt génekkel.
2008. aug. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszodat.Nem azért akar szakítani, mert nem lehet gyerek. Neki már van az előző házasságából, nekem még nincs.35 éves vagyok.Szerinte megváltozott a kapcsolatunk,nem úgy szeret már.Én szeretem, és reményt is látnék a kapcsolatban, nem akarom gyorsan feladni.Arra gondoltam,elmehetnénk egy terepeutához, ha tud segíteni.Talán túl görcsösen akartam a babát, és nem figyeltem a Páromra eléggé.
2008. aug. 29. 09:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szüneteltessétek a gyerek-projektet, amíg teljesen rendbe nem jön a kapcsolat, mert ha csak arra koncentrálsz, nagyon könnyen egyedül maradhatsz a gyerekkel. Lehet, h a párod már kibabázta magát, neki már nem is igazán hiányzik a gyerekkel járó kényelmetlenség.
2008. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon sok segítséget jelentett, hogy válaszoltatok.Tud valaki abban is tanácsot adni, hogy viselkedjem, mit mondja Neki, mit tegyek, hogy újra boldogok legyünk?Lehet egyáltalán a kissé működő kapcsolatot megmenteni?Nagyon szeretném.
2008. aug. 29. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!