Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti minden interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti minden interneten megismert lánnyal való randevú után ezt csináljátok?

Figyelt kérdés

Találkozó előtt sok beszélgetés, telefon, e-mail. Élőben is nagyon jól elvagyunk, néha a csók is összejön.


ITT EGY HATALMAS SZÜNET.


És nem ír. Egyik sem. A randi után. Pedig sokszor hiányozni is szoktak. Hol rontom el? Pedig már kínomban mindig szólok nekik előre, hogy nyugodtan koptassanak le, ha nem vagyok nekik találkozó után szimpi. De nem koptatnak le, csak egyszerűen ritkábban írnak, nem keresnek, nem hívnak, nem kapok e-mailt. Pedig türelmes vagyok. De legbelül nagyon fáj.


2015. ápr. 29. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyből lefekszel velük, és el is érték, amit szerettek volna.
2015. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tetszel nekik, és nem akarnak megbántani. Én sem téged, de én is ismerkedtem neten, és a lányok nagyrészt nem szépek, ezért voltam olyan randin is, ahol a lány nem tetszett annyira, de "hátha a személyisége"... Mondjuk én kb második gimiben játszottam ezt a hanyagolást, de ha ők még nem tudják megmondani, akkor ezt is veheted egy gyökér nemnek. Szerintem neked is jobb hogy nem velük jöttél össze.
2015. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De láthattak rólam egy rakat képet. Smink nélkül, pózok nélkül, mittudomén.
2015. ápr. 29. 22:18
 14/16 anonim ***** válasza:
Magasságot és súlyt kérek a kérdezőtől.
2015. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

158 / 53


És egész alakos képet is láthattak rólam.

2015. ápr. 29. 22:31
 16/16 anonim ***** válasza:

Mint mondottam: társkeresőn nem a főnyeremények vannak, de az ember ad esélyt olyannak is akiben elsőre nem fogja meg semmi, csak tűrhetően néz ki.

"Majd élőben jobban fog tetszeni, biztos jó fej, szép a hangja" stb...

Saját tapasztalat. És én sem vagyok egy tuti.

2015. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!