Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti minden interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti minden interneten megismert lánnyal való randevú után ezt csináljátok?

Figyelt kérdés

Találkozó előtt sok beszélgetés, telefon, e-mail. Élőben is nagyon jól elvagyunk, néha a csók is összejön.


ITT EGY HATALMAS SZÜNET.


És nem ír. Egyik sem. A randi után. Pedig sokszor hiányozni is szoktak. Hol rontom el? Pedig már kínomban mindig szólok nekik előre, hogy nyugodtan koptassanak le, ha nem vagyok nekik találkozó után szimpi. De nem koptatnak le, csak egyszerűen ritkábban írnak, nem keresnek, nem hívnak, nem kapok e-mailt. Pedig türelmes vagyok. De legbelül nagyon fáj.


2015. ápr. 29. 21:24
1 2
 1/16 opened paradise ***** válasza:
Egyikkel se,de nem baj.
2015. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan koptassanak le?:) Ilyeneket sosem szabad mondani.;)
2015. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
mert még se müxik a kémia és nem akarnak megbántani így inkább nem keresnek
2015. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon elbaszok, csak azt nem tudom, hogy mit. Nem vagyok egy álomnő (bár talán nem is bányarém), de mindig igényesen jelenek meg a randin, csinos ruhában, sokat mosolygok, kedves vagyok, néha flörtölök is.
2015. ápr. 29. 21:29
 5/16 RRR ***** válasza:

hány éves vagy?

nem vagy nagyon "ragadós"??

2015. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bár én interneten nem ismerkedek sokat, velem is sokszor játszódik ez le. Hát, ez van... legalább annál jobban fogod megbecsülni azt, aki úgy szeret téged, ahogy vagy. 21/f
2015. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Olyan volt már, hogy a lány viselkedett így velem. Én soha.
2015. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, de két tippem van.

Nem lehet hogy túl gyakran keresed őket, amit zaklatásnak vesznek vagy túl sokat beszélsz magadról?

2015. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem, abszolút nem keresem őket gyakrabban randi után. Csak ők írnak kevesebbet. :)
2015. ápr. 29. 21:33
 10/16 RRR ***** válasza:

ez így megmondhatatlan

nagyon kevés az infó

a benyomásokról nem is szólva

2015. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!