Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnák, , elhódítani"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák, , elhódítani" egy lányt a barátjától?

Figyelt kérdés

Tudom, szemétség, de nagyon szeretem a lányt.

Hülyeségeket légyszives mellőzzétek. Köszi.


2010. febr. 21. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

21.35...komolyan, csak nevetni tudok rajtad....ha szeretitek egymast, akkor tenyleg johet az amerikai hadsereg is, ugysem hagyna el a baratnod...vagy azert vagy ilyen negativ ezzel a temaval kapcsolatban, mert mar derult ki igy, hogy nem szeret a baratnod?...szanalmas...komolyan...

kedves kerdezo...probalj sok idot lenni vele, ha baja van, vigsztald, ha valamit mondani akar, akkor hallgasd vegig...ereztesd vele, hogy szamithat rad...hajra...remelem sikerulni fog...ha tenyleg szereti a baratjat, akkor nem hagyja el...ha viszont erted elhagyja, akkor erdemes elgondolkodni azon, hogy par honap mulva, nem-e fog elhagyni teged egy ujabb fiuert...remelem tudtam segiteni...:)

2010. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szánalmas? Miért vagyok szánalmas?Azért mert azt írtam, hogyha szeretik egymást a pasijával, akkor jöhet akárki, akkor sem tudja elvenni? Szerintem az a szánalmas,hogy olyanra hajt, akinek van pasija. Ha nem szeretik egymást, az úgy is kiderül. Inkább keressen egy olyat, akinek nincs barátja. Ja, és köszönjük szépen, mi jól megvagyunk, és szeretjük egymást
2010. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
őőőő :D ez :D jajj:D azt hittem nekem szólt:D mert én meg 20 35 vagyok:) upsz.. na mindegy, bocsánat:D am én csaj vagyok:D és miot esett le aki írta pasi na mindegy bocsi
2010. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
"Mekkora egy S Z A R vagy... Inkább keress magadnak vki mást... ha bnőmnél így bepróbálkozna egy ilyen kis kocka akkor én tuti arconrúgnám..."...erre ertettem, hogy szanalmas....azt hiszed hogy az eroszak megold mindent?....ha a baratnodnel beprobalkozna egy ilyen kis kocka, es veletlenul be is jonne a baratnodnek, akkor akar arcon is rughatnad, ugyis otthagyna a csaj...az szanalmas, hogy egyesek azt hiszik, hogy az eroszak megoldas mindenre...es bocsanat, nem volt szandekomban megserteni senkit...
2010. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!