Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy tudtátok feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tudtátok feldolgozni, ha kiderül, hogy a barátnőtök már 25 fiúval feküdt le eddig?

Figyelt kérdés
F/26 két hónapja járunk
2015. ápr. 23. 22:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
27 vagyok, nekem is kalandos múltam volt, és ettől még tudok hűséges maradni. Nem ítélném el, és ha mind lezárt kapcsolat (nincs érzelmi kötelék, titkolt levelezések, stb.), akkor miért zavarjon?
2015. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Messziről kerüld el a csajt, ha eleve kétségeid vannak.
2015. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
89%

Remélem azok a srácok, akik azt mondják dobnák a nőt, azok sem büszkélkednek több nővel, mit 10 ;) De gondolom megy a kettős mérce rendesen.


Nekem nem kellene olyan pasi, aki az alapján ítél meg, hogy hányan jártak bennem...Az azt jelenti, hogy egy tárgynak néz szinte, ami sok használat után elértéktelenedett... Egy férfi a bensőmet nézze, hogy milyen intelligens, vicces, művelt és hűséges vagyok stb, ne pedig azt, hogy hány pasival feküdtem le.

2015. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én lányként írtam a véleményt, hogy hagyja.
2015. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek. Messziről kerüld a lányt. Szegény hadd keressen olyan férfit magának, aki őt nézi és nem azt, hogy mi volt a múltban.
2015. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen feldolgozni?
2015. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ha összemérhető a te exeid számával, akkor maradjatok együtt.
2015. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Az jó, ennyiből két teljes focicsapat is kijön kapussal, és még a 3 bíróra is futja. :)
2015. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
64%

Mit kell ezen feldolgozni??:( Inkább örülnél, hogy tapasztalt..mi köze ennek az érzéseihez irántad, hogy mennyivel feküdt le? Ne akadj fel olyanon amin nem kell, ne csinálj bolhából elefántot.

28/N

2015. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Sok maradt még a nyitott kérdés. Például, hogy honnan van ez az információ? Megbízható? A párod mondta el? Ha ő mondta el akkor bizonyára bízik benned és szeret. Az is kérdés, hogy milyennek ismered őt? Gyakran változtat meg dolgokat az életében? Könnyen, gyorsan jöttetek össze vagy hosszas ismerkedés után? Meg kellett érte küzdened vagy különösebb gond nélkül lett a párod? Mert ahogy tartja a mondás ami könnyen jött, az bizony könnyen is megy. Sajnos a nőkkel sincs ez másként. Ezeken a dolgokon kell, hogy elgondolkodj. Ha tényleg csak egy puszta számról van szó, de úgy érzed meg tudsz benne bízni és ő is benned, akkor ne zavarjon.
2015. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!