Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy tudtátok feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tudtátok feldolgozni, ha kiderül, hogy a barátnőtök már 25 fiúval feküdt le eddig?

Figyelt kérdés
F/26 két hónapja járunk
2015. ápr. 23. 22:54
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
65%
A fiatalabb korú lányok általában szeretetéhségből csinálják az ilyesmit. Aztán egyszercsak felnövünk, megértjük, hogy nem úgy működik a világ, ahogy korábban gondoltuk és elkezdünk másképp élni. Komolyan, az vesse rá az első követ, aki még sohasem hibázott.
2015. ápr. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Jah és nem 'kiderült', hanem elmondta neked, ergo megbízott benned...

(#11)

2015. ápr. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
A mai világban nem feltűnő ez már. Ha ebben a helyzetben lennék, akkor dobnám, de mivel tudom, hogy 33 évesen hasonló cipőben lennék, ezért alapból az az életszemléletem, hogy próbálkozzon a nőknél a veszett puli.
2015. ápr. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Sose értem, minek ezt számolgatni?
2015. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
23%
#11es oké, hogy más is hibázott már na de 25x ? :DD
2015. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

11

Hibázni párszor, vagy hússzor ugyanazt a hibát elkövetni az nagyon nem ugyanaz!

2015. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
64%
Ő olyan, amilyen - így szeretted meg, de ne kérdezz olyat, amire nem bírod a választ.
2015. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
és amúgy azért dobnám mert, ha előttem csak úgy oda adta már magát 25 másik embernek amiböl kitudja hányan voltak számára teljesen idegenek akkor egyszerűen többé nem érzem különlegesnek, nem érzem azt mellette, hogy igen szeretem és ő az enyém elértem a célom mert kiderült róla, hogy egy könnyű nőcske
2015. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
61%

Neked kell tudni, hogy a barátnőd könnyű vérű vagy csak iszonyat naiv, mert én el tudok olyan forgatókönyvet képzelni, hogy az első 3-4 kapcsolatában csak megfektetni akarták így utána dobták is, utána pedig a "magas" szám miatt dobták ki a fiúk mikor ő már kezdett megbízni bennük és elmondta a "titkát". Egyébként ha veled egy idős, akkor gondolom 2 hónapos kapcsolatnál nem csak egymás kezét fogjátok, ha most te is dobod az esetleges naivitása miatt a következő srácnak már a 26-os számmal kell megküzdenie.


Ha viszont csak simán ledér, akkor hát.. a saját lelkiismereted alapján kell döntened. Ledér nővel én se lennék, de egy naivnak, ha amúgy minden passzol és kedvelem nem törném csak azért össze a szívét, mert mások is voltak ilyen szemetek.


Erre élő példa a húgom. 20 éves, de több pasival volt, mint én 25 éves koromra, számszerűleg 5. Ebből csak eggyel bújt korán ágyba, mert ő halálosan szerelmes volt, a srác meg csak hülyítette nagyon ügyesen. A maradék 4-nél pedig simán nem húzta tovább 3-4 hónapnál tovább 3, az első kapcsolata meg több, mint egy évig tartott, de ott is nyert a srácnál, hogy ő még élni akar, így húgomnak úti laput kötött a talpára. Neki a naivitása a baja, meg a mértéktelen tapasztalathiány, hogy nem veszi észre micsoda link alakokkal sikerül összekerülnie, ilyenkor meg ugye én hiába mondok bármit, süket fülek fogadnak, mert szerelmes. A linket pedig úgy kell érteni, hogy látszik a srácon, hogy képtelen nem hogy komoly de egyáltalán kapcsolatra, ami a bűvös 3 hónap fordulóra ki is derül, mert hirtelen fojtogató számukra, hogy nem tűnhetnek el egy hétre vagy nem fűzhetnek más csajokat, sőt, a haverok mellett az újdonsült barátnőre is időt kellene szakítani.


Nem mindenki használja az eszét is mikor beleugrik egy kapcsolatba csak sodródik az érzelmeivel, és ha nincs szerencséje.... nos, akkor szépen növekedik a szám.

2015. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
73%
Ha valakit szeretsz, akkor ez nem szamit. Mindenkinek van multja, ezzel semmi baj nincs, azt szamolgatni h ki ez hanyszor...aaaa....ovoda:-))))
2015. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!