Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Somebodysomewhere kérdése:

Nem tudom eldönteni, hogy mit is akar tőlem. Tudtok tanácsot adni? (kicsit hosszú, de fontos)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel másfél éve ismerjük egymást, és azóta jóban vagyunk, barátok. Kb. fél éve viszont kicsit máshogy tekintek rá, mondhatni beleestem. Amikor a (részben közös) baráti társaságban voltunk egy szolíd házibulin, többször is valahogy valaki mindig felhozott egy-egy olyan témát, ami arra utalt, hogy a lány és a közeli barátai közül is többen tudhatják a dolgot, és kicsit zavarba is jött ilyenkor. Megvolt a szemkontaktus és egyéb jeleket is küldött az este folyamán, de egyik sem volt egyértelmű. Másnap eldöntöttem, hogy megbeszélem vele, de bármikor próbáltam közeledni hozzá, hogy megbeszélhessük, mindig volt vmi, ami miatt akkor nem volt alkalmas. Nem akartam húzni a dolgot, és írtam e-mailt (de megemlítve, hogy ha mégsem, legalább a jó viszonyunk megmaradjon), viszont választ nem kaptam (korábban sem válaszolt mindig). Azóta kicsit eltávolodtunk egymástól, mert mindketten kicsit kellemetlenül, de inkább zavarban éreztük magunkat együtt társaságban. Egy hete viszont hívtak egy hasonló házibuliba, pont hozzájuk, és megint voltak hasonló jelei, talán kicsit több is, de továbbra sem egyértelműek, és azóta megint jó viszonyban vagyunk, jobba, mint előtte.


Érhető, hogy az első próbálkozásom után kissé óckodom, hogy esetleg próbáljam meg nála megint a dolgot, de még az elsőnél sem tudom, hogy mi volt vagy mit szeretett volna. Megjegyzem, szobatársával is jóban vagyok, és sokszor gondoltam, hogy tőle finoman megérdeklődöm, hogy mi van, de mindig visszatart, hogy nem kellene őt zargatnom ezzel, meg belekeverni a dolgokba. Válaszokat várom...


2010. febr. 20. 22:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem azért jegyeztem meg, hogy fiú vagyok, mert elfelejteném :D


Amúgy ha mondjuk egy idegen, vagy nem túl közeli ismerős csajról lenne szó, akkor gond nélkül kezdeményeznék, de mivel régebbóta ismerem, és mondhatom, hogy barátok vagyunk, nem szívesen rontaném el azzal a barátságot, hogy bepróbálkozok nála, tehát a köztünk lévő barátságot is igen sokra tartom, de azt hiszem, hogy ennél több is lehetne köztünk, mert tényleg annyira jól megértjük egymást, illetve annyira jól elvagyunk egymás társaságában...

2010. febr. 22. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!