Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Somebodysomewhere kérdése:

Nem tudom eldönteni, hogy mit is akar tőlem. Tudtok tanácsot adni? (kicsit hosszú, de fontos)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel másfél éve ismerjük egymást, és azóta jóban vagyunk, barátok. Kb. fél éve viszont kicsit máshogy tekintek rá, mondhatni beleestem. Amikor a (részben közös) baráti társaságban voltunk egy szolíd házibulin, többször is valahogy valaki mindig felhozott egy-egy olyan témát, ami arra utalt, hogy a lány és a közeli barátai közül is többen tudhatják a dolgot, és kicsit zavarba is jött ilyenkor. Megvolt a szemkontaktus és egyéb jeleket is küldött az este folyamán, de egyik sem volt egyértelmű. Másnap eldöntöttem, hogy megbeszélem vele, de bármikor próbáltam közeledni hozzá, hogy megbeszélhessük, mindig volt vmi, ami miatt akkor nem volt alkalmas. Nem akartam húzni a dolgot, és írtam e-mailt (de megemlítve, hogy ha mégsem, legalább a jó viszonyunk megmaradjon), viszont választ nem kaptam (korábban sem válaszolt mindig). Azóta kicsit eltávolodtunk egymástól, mert mindketten kicsit kellemetlenül, de inkább zavarban éreztük magunkat együtt társaságban. Egy hete viszont hívtak egy hasonló házibuliba, pont hozzájuk, és megint voltak hasonló jelei, talán kicsit több is, de továbbra sem egyértelműek, és azóta megint jó viszonyban vagyunk, jobba, mint előtte.


Érhető, hogy az első próbálkozásom után kissé óckodom, hogy esetleg próbáljam meg nála megint a dolgot, de még az elsőnél sem tudom, hogy mi volt vagy mit szeretett volna. Megjegyzem, szobatársával is jóban vagyok, és sokszor gondoltam, hogy tőle finoman megérdeklődöm, hogy mi van, de mindig visszatart, hogy nem kellene őt zargatnom ezzel, meg belekeverni a dolgokba. Válaszokat várom...


2010. febr. 20. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt várja, hogy lépj. Azért nem minden lány kezdeményező... Ha kell neked a csaj, akkor megpróbálsz talán ismerkedni vele, ennyi.
2010. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát most két verzió merült fel bennem. Az egyik, hogy ha szándékoan nem válaszolt és ezek után is ilyen, akkor nem az az ember akire bármit is építeni akarsz. Lefekteted, majd csókolom. De tegyük fel, hogy nem kapta meg az emailt, akkor még van esély mindenre. Kérdezdmeg a barátnőjét. Tud-e az emailről pl. Több mint valószínű, hogy visszajut a fülébe így, de ez nem feltétlenül baj. :D
2010. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Jaaa, azt nem vettem észre, hogy másfél éve ismered. Jaa. Érdekes a sztori. Elhívtad már valahová? Szerintem letámadtad egyébként.
2010. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

23:36-osnak:

Mint írtam a kérdésben, másfél éve ismerjük egymás és jóban vagyunk, elég jól ismerjük egymás tulajdonságait.


23:37-esnek:

Olvasta a levelet (100%), de korábban sem válaszolt gyakran az üzikre, pedig azok a témától távol álló dolgokról szóltak. Amúgy meg nem az a csaj, aki könnyen adná magát egy kis "lepedőgyűrésre", annál megfontoltabb, szóval az első lehetőség kiesett. Jóbarátok vagyunk, de néha olyan jeleket küld, amit az ember egy "csak barát"-nak nem. A problémám az, hogy még soha nem történt velem olyan, hogy egy barát-nőbe essek bele...

2010. febr. 20. 23:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, voltunk már együtt többször is bulizni meg gyakran beszélünk személyesen, de nem négyszemközt (sajnos). Az bennem is felmerült, hogy letámadtam, de kb. 2 hónapig nem is tettem semmilyen lépést fel, pont azt a lehetőséget kerestem, hogy valahol hangulatosabban tudjunk együtt lenni. A házibulin is rajta vettem észre a külömböző "csábítós" jeleket, de amúgy én nem tudom jól titkolni, ha vki bejön, és tuti hogy ezt észrevette rajtam...
2010. febr. 20. 23:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen régóta ismeritek egymást akkor hozd fel neki személyesen. nekem egyszer már ez bejött :D
2010. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A beszélgetést mihamarabb ejtsd meg vele,nehogy azt higgye hogy csak szórakozol!Talán neki is hasonló gondolatai vannak a tiédhez, csak meg van zavarodva(gondolom,mint Te),és arra vár hogy komolyabban kezdeményezz egy beszélgetést az érzelmeitekről,mégiscsak neked illene elkezdeni az udvarlást!Kettesben legyetek!!!Bátran,határozottan,kedvesen!Sok sikert!
2010. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igyekszem. Talán ma este meg is lépem a dolgot. Egy kalappal magamnak :D


Amúgy megjegyzem, 20/F vagyok...

2010. febr. 22. 12:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Az nem baj,ha megjegyzed hogy fiú vagy, emlékezned kell rá! :DD Az előző
2010. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem légy határozott és beszélj vele minél előbb, én utálom az olyan pasikat akiknek hiába küldöm a jeleketk nem veszik észre vagy nem mernek lépni, légy férfi! ha meg félre értetted a jeleket legalább az is kiderül, és nem élsz kétségek közt. rajtad áll. nehari ha túl nyers voltam;) 19/l
2010. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!