Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktátok kényeztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktátok kényeztetni a párotokat? És ő téged? Elsősorban most nem szexuális kényeztetésre gondolok!

Figyelt kérdés
Pl. masszázs, megmossátok a haját, főztök neki vmi finomat...
2010. febr. 20. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
masszázs..ami kölcsönös..olajjal isteni tud lenni félig közben félig utána egy aktus:)
2010. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Masszáz, simogatás, puszik, ha beteg ápolgatás, főzés, odafigyelés, és még sok ilyen kis apró érdekesség.
2010. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hm ez édes kérdés :)

Én általában a kedvencét főzöm, megmasszírozom, azt imádja....

Ő is nagyon sokszor kényeztet, masszázs, vagy habfürdőt enged nekem mire hazaérek, és megmosdat... Virágot, apró ajándékokat hoz nekem...

Most leírom pár hete mit csinált a férjem mert nagyon jó volt :)

Szóval az a hét extra fárasztó volt, és panaszkodtam neki, hogy milyen fáradt vagyok, fáj a lábam stb. Pénteken este értem csak haza, és ő finom vacsival várt haza :) de ez még nem minden, utána fáradtan elnyúltam a kanapén a TV előtt, odajött, és órákon át masszírozta a lábam, beáztatta meleg vízbe, stb... Aztán a hátamat masszírozta, finom illatú masszázsolajjal. Utána simogatott amíg el nem aludtam...

Másnap viszonoztam, persze ő előnyben részesítia szexuális jellegű kényeztetéseket :)

2010. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ugyan a fentiek is mind nagyon ötletesek és kellemesek, de a pasik nagy része tényleg a szexuális jellegű kényeztetést részesíti előnyben, ha választani lehet. :) Egyszerűen ilyenek, ezért pasik. :)
2010. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!