Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti is mindig tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is mindig tudtok róla, ha a barátnőtök éppen menstruál? és szoktatok olyankor szeretkezni, vagy máshogy kényeztetni őket?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat.
2009. dec. 12. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok,de..Ha szeretkezik valaki a lánnyal,úgy hogy megvan neki,akkor ezt észre veszi,vagyis tudja..

Amúgy mi szoktunk a gyengébb napokon :) Persze akkor nincs kinyalás vagy ilyesmi,de ugyanúgy lehet élvezni a dolgot,ha a pasi nem undorodik tőle( mert elég sok ilyen van)

18/L

2009. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges ilyenkor szeretkezni,sok betegséget okozhat a későbbiekben.
2009. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A párom mindig tudja, van hogy én el is felejtkezek róla, és ő figyelmeztet, hogy meg fog jönni. Volt már, hogy vele hozattam betétet a boltból.

Mi szoktunk olyankor is szeretkezni, de inkább megvárjuk, míg nem vérzek annyira, mert ebből lehetnek balesetek.

2009. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

tabizok,ezért napra pontosan lehet tudni,meg ugy van beállitva,hogy hétvége ne essen bele soha...

mindig nézegeti a bogyoimat,hátuljára rávannak irva a pontos dátumok,kis érdeklődő,mindent tud ezzel kapcsolatban...


4 napot kibirunk szex nélkül,olyankor csak ő van kényeztetve,nem is tiltakozik ez ellen,sőt...

de előtte-utána is jolmeg...igy nekem sincshiányérzetem:)

22/L

2009. dec. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó napokon szoktunk szeretkezni, de orális szex nincs. A barátom akkor tud róla, ha mondom, amugy nem figyeli és nem jegyzi meg.
2009. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!