Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a pasimnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a pasimnak, hogy nem tud smárolni?

Figyelt kérdés
Már nagyon sokszor gondolkodtam ezen, de nem akarom megbántani:( Próbáltam nem észre venni, de zavar:|
2008. aug. 27. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor tanítsd meg :)
2008. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Háth ha ezt megmondod neki biztos hogy 1 hétig nemfog hozzád szólni :) De meglehet tanítani ha akarod csak szólj neki ,hogy figyelje ahogy te csinálod és próbálja követni vagy mond meg neki ha nemakarsz vele beszélni egy ideig :)
2008. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát..ugy megmondani neki tuti nem merem, hogy hé..nem tudsz smárolni, csináljmár valamit, de még azt se nagyon merem neki mondani, hogy majd én megtanitom..:(
2008. aug. 27. 20:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem azt kell mondani hogy nem tud, azt kell mondani hogy te máshogy szereted és megmutatod neki !!!!oks?;-)
2008. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
jétákosan probáld neki megtanítani, ugy könyebb :)
2008. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mond neki, h most csak engedd el magad és hagyd hogy én csináljam és kövess mindenben... ez nem sértő és ráérez
2008. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
51%
Én is jártam igy,és mondtam a sracnak hogy nem smárol vmi jól és próbálja utánam csinálni,nem sértődött meg és még jól meg is tanulta.Már annyira jól csinálta pár gyakorlat után hogy meg is lepődtem.Senkinek sem szabad megsértődni azon ha ezt megmondjuk,van akinek jobban megy van akinek rosszabbul, nem születtünk olyannak hogy mindent tökéletesen tudjunk
2008. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondhatod azt,hogy most szeretném,ha így csókolnál meg,hogy...és itt elmondod,hogy hogyan szeretnéd.Amikor elkezdi,te is csókolod őt és közben ahogy te is azt csinálod(amit elmondtál neki,hogy hogyan szeretnéd)egyúttal segítesz is neki ebben,mert úgye érzi,hogy te hogyan csókolod.Talán bonyolultnak hangzik leírva,de egyszerű.Így mégsem mondod neki,hogy nem tud csókolozni,ugyanakkor nem is lesz olyan,hogy tanítod őt,hogyan kell jól csókolozni.(Bár egyébként abban sincs semmi hozzáteszem)
2008. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha így nem mered neki elmondani, akkor hogy mered?
2008. aug. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! Azthiszem mostmár menni fog:):) Nagyon köszönöm:)
2008. aug. 28. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!