Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a pasimnak azt mondom h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasimnak azt mondom h nem tudok smarolni es megkerem h tanitson meg ra akkor az mit fog hozza szolni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Semmit:) meg fog tanítani és kész:):)
2008. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Hello hát valószínüleg nagyon örülni fog neki és megfogja mutatni... bár ezt nem lehet tanitani mert csak ugy jön idővel meg egyre jobban fog menni ... de biztos örülni fog neked ha megkéred hogy tanítson meg Gyakorlatban... sok sikert
2008. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
A csókolózást nem lehet tanítani! Az magától jön. Az első egy kicsit nedves, a második kicsit szokatlan, de az ötödik után már nem lehet abbahagyni. Szóval ezen ne görcsölj. A barátodnak meg ilyet ne mondj, mert ettől az életkedve is elmegy. Azt meg, hogy tanítsanak meg rá, ne kérd senkitől. Szerintem mindenki szíves örömest jelentkezne, csak a vicc kedvéért is, de képzeld el, hogy a barátod hoghy érezné magát. Senki nem születik profinak. Egyszerűen csak csinálni kell és élvezni. Nekem az első csók előtt (pedig az már nem most volt), emlékszem, remegett kezem lábam, úgy izgultam, hogy elrontom és képzeld, nem. Csak jött magától, hogy mit hogyan kell. Aztán persze finomítottam a technikán. Szóval a lényeg, hogy ne görcsöld túl a dolgokat. Nem mássz bele rögtön a srác szájába a nyelveddel. Csak szép lassan közelíts. Először az ajkát nyald meg finoman, de mindezt lassan csináld. Utána csókold meg és utána finoman dugd a nyelved a szájába. Lassan. Közben figyeld a reakcióit! Jó lesz, meglátod!!! Üdv, Z
2008. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első kissé elcseszett lesz, akármit is csinálsz, de a harmadik már bizos jó. Ez kódolva van a génjeidben, szóval nincs min izgulni...
2008. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kosssz :D nem is azt akartam irni h "tanitson meg" hanem azt h mit sozl hoozzaa ha egmondom h en meg soha nem...
2008. máj. 30. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért menne el a barát életkedve. Speciel ha nekem mondtak volna ilyen elöször kicsit meglepődnék aztán szives örömest válalnám a 'tanári szerepet'.

3 hsznak, persze hogy nem úgy tanítható hogy meg mondják pontosan hogy kell csinálni, hanem gyakorolni kell... de ilyen kis semmiségek miatt nem kell osztani a kérdezőt főleg hogy szerintem nem is ezen volt a hangsúly.

2008. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne parázz. Gondolom szereted, és remélem h ő is szeret téged. Mikor pedig smárra kerül a sor, mindketten spontán tudjátok majd. Nem fejből fog menni h ez után ezt és ezt teszed. Egyszerűen érzed h mi jó neked, és neki. De ne ugorj fejest a mélyvízbe. Kezdjétek gyengéden szájrapuszival, hosszú csókokkal stb. Ha úgy érzed kell több, akk szépen lassan belejössz, hidd el.
2008. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!