Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Majdnem 2hónapja vagyunk együtt bnőmmel és most úgymond összevesztünk. Kb 2napja jött nyaralásból és megváltozott azóta. Pl nem nagyon akar talizni, húzódzkodik, nem csókolózunk meg olyan flegma ha beszélek vele. At mondja hogy más a gond de szerintem ha mással van a gond és nem kettőnkkel akkor azért nem úgy viselkedem a másikkal hogy az nekem is rosszul essen. Amikor msn-en kérdeztem hogy miért van ez mert élőben nem tudtam még de nem bírtam már ki hogy ne kérdezzem meg csak annyit mondott hogy erre nem tud mit mondani. Na most én ilyen helyzetben mit tudok tenni mert szeretem őt de benne kezdek kételkedni, ja és én annyit írtam neki erre hogy akkor most békén hagyom ha nem akar beszélni erről.
2008. aug. 27. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljatok minél hamarabb találkozni. És beszéld meg vele, h mi ez a hirtelen változás? kérdezd meg, h szeret-e még és tényleg akarja-e tovább a kapcsolatot. ha meg nem ezzel van a baj, hanem valami mással, mondd neki, h Te mindig ott leszel mellette és segítesz neki megoldani a problémát.
2008. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig okosan cselekedtél. Én még adnék neki max egy hetet, hogy kibökje, mi a baja, de ha semmi változás vagy nem mondja el, akkor repülne... Mert akkor valszeg szórakozik...
2008. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

márpedig valami történt a nyaralás alatt. vagy sokat gondolkozott, és rájött, hogy nem is hiányzol neki annyira, vagyis már nem szeret; vagy bepasizott.


szerintem is most az a legokosabb, ha békén hagyod, aztán ha nem mondja magától, mi volt a baja 1 héten belül, akkor ülj le vele beszélgetni, ha még akkor sem, akkor már nincs mit tenni.

2008. aug. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat csak mivel elég közel lakunk is nehéz lenne nem összefutnunk!
2008. aug. 27. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a nyaralás alatt történt valami pl és nem akar róla még beszélni.Hagyj neki még időt.Addig ne nagyon keresd,hátha elmondja,mi a gond.Ha kis idő múlva sem mondja el,miután rákérdeztél akkor sem és ugyanígy viselkedik,akkor lehet nem kellene ezt az egészet eröltetni tovább.Persze a legjobb az lenne,ha ezt meg tudnátok beszélni és elmondaná,miért ilyen veled.
2008. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csinált ilyet a barátnőm,de két nap után bevallotta,hogy megcsalt! Ne értsd félre nem akarom meggyanusítani,és téged sem megilyeszteni,lehet,hogy egyszerűen csak időre van szüksége! Remélem az utóbbi lesz és boldogan folytatjátok amit elkezdtetek! Néha jót tesz a szünet! Sok szerencsét!
2008. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát Velem is ez a hejzet csak nekem a csaj azt monta tarcsunk 2 honap szűnetet nemtudom érdemese várnirá ):
2008. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem nem sokat egyenlore mint varni ami a legnehezebb. Nem akarlak elkeseriteni. en lany vagyok es viselkedtem en is igy. Nalam akkor fordult elo mikor megismerkedtem vkivel menet kozben. erre a nyaralas egy remek alkalom. nyar, szerelem, langolo erzelmek. Ugyebar az uj joveveny meg nem biztos, tehat a biztosat nem akarod a bizonytalanert aldozni, tehat tobb vasat tartasz a tuzben. a langolo erzelmek az uj joveveny irant van, o utana vagyakozunk, de ott a regi akit szeretunk es nem szeretnenk megbantani. Vagyis nem tudom h mit szeretnek jo magam sem, igy probalok evickelni a ketto kozott. Mindez mukodik amig mind a ketto nem kivan 100%os figyelmet tolem.. de amikor pl a regi pasi tobb figyelmet kivan, mint amennyit a jelenlegi erzelmi allapotban nyujtani tudok, akkor jonnek ures kifogasok, elfoglalt vagyok, azt sem tudom hol all a fejem, nyuglodesek. es ekkor huzockodik az ember es lesz tavolsagtarto. a legrosszabb ilyenkor ha nyomulsz es magadat eroszaklod ra mert ilyenkor legalabbis en meghatraltam es elobb utobb elmondtam mi tortent. volt amikor ket szek kozul foldre csucs volt, lecke megtanulva, de ez van. HA jol belegondolok ti pasik ugyanezt csinaljatok... velem is megtortent a forditottja, mikor a pasim hirtelen egyik hetvegerol a masikra tavolsagtarto lett, maskepp vette fel a telefont, nem hivott minden nap, meglattam online chatelon gondolom chatelt mas lanyokkal, bestresszeltem es nyomultam jobban. amivel pontosan az ellenkezojet ertem el, megfutamodott es kozolte nem kesz meg egy komoly kapcsolatra. lehet ha hagytam volna a dolgokat akkor mas lett volna. ki tudja. 2 honap meg nem hosszu kapcsolat. tudom ez igy fajo olvasni. de erre nekem is ra kellett jonnom. mint ugy h en voltam a dobott alany es ugy mint amikor en voltam az aki kiadta a masik utjat.

egyebkent en nem hiszek ebben a szunetesdi dologban. Ha szeretk vkit ugy igazan de igazan, akkor nincs ok szunetre. Ha nem vagyok biztos az erzelmeiben akkor igenylem a szunetet, h atgondoljam h mit is szeretnek valojaban. de ez mar akkor regen rossz. mert pl reszemrol ez mar a megalkuvas kepe. h igen nem o az igazi, de rendes pasi, igaz nem egy asz, dehat megbecsul.. de ha mar igy allunk a kapcsolathoz abbol hosszu dolog nem sul ki, ha csak fel nem ebredunk ido kozben, hisz kulso hatasok mindig ernek es sosem tudhatod h kivel ismerkedsz meg es pont akivel megsimerkedsz az lesz a nagy O aki beteljesiti a vagyaidat minden teren. Sok szerencset es kitartast!

en azt mondom ha sokaig nyuglodik a csaj, akkor inkabb keresgelj mashol, nem erdemes megbantodnod egy olyan miatt aki nem erdemel ki teged.

2008. aug. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! egy kicsit segített h lenyugodjak
2008. aug. 28. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!