Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok ilyen lányokat? F/19

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen lányokat? F/19

Figyelt kérdés
Szeretem a ducibb lányokat.akik buliznak,stilusosak.nemcsak alkalmit akarnak és szereti ha a fiú jó magas?:) és persze a lány sem 160enti :) szeretnék ismerkedni de hol?
2010. febr. 19. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
sertésfarmon
2010. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz nehéz dolgod ne aggódj!A te korosztályodban lévő lányok vagy anorexiásak vagy tesznek rá magasról.Mi magyarok egyébként is egy kicsit husisabb népség vagyunk, sok lány küszködik a súlyával.
2010. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

:D

2010. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet de nem túl sok 20év körüli pest megyei lány van.nem hiszem hogy csak 5lány van :D és nem setést keresek kedves első hozzá szóló hanem normális igényes lányt aki ducibb!!
2010. febr. 19. 15:10
 5/10 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok pesti és duci :D ehehe:P stilusos és szeretem a magas srácokat..de nem vagyok bulizós szal..:) jó keresgélést;)
2010. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
napiszaron találsz
2010. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az nembaaaj :) a lényeg az abba van amit leirtál:) nem írsz nekem egy emailt?:)
2010. febr. 19. 15:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Keresd meg a Padödö együttest.
2010. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsónak pedig hogy napiszaron is lehet vicces de vannak olyanok akir aztirják hogy napisertés.nekem mégis vagyon tetszik!! ha itt tartunk szúrnám:D
2010. febr. 19. 15:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát elég szemetek azok akik azt írják h sertés meg napiszaron találsz meg ilyenek. Elég gusztustalanok. Nem tudom mit szólnának, ha őket is illetnénk vmiféle nekik nem tetsző/de rájuk illő:)/ szép kis becenévvel. Csak azt nem értem, h az ilyen kretének miért nem tartják meg maguknak a véleményüket, ha már ilyen undorítóak! /írtam privibe:)/
2010. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!