Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van, és neki is mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, és neki is mi a megoldás?

Figyelt kérdés
sokat veszekszünk, de sokszor meg nagyon jó együtt. egyszerűen nem tudjuk megoldani a gondokat, ha igen akkor meg átmenetileg, már kezdünk lemondani szerintem mindketten a közös szép jövőről amit eddig tervezgettünk. De elhagyni nem akarom, nagyon de nagyon szeretem, néha úgy érzem megzabálom olyan aranyos. Nélküle semmi vagyok. Mit csináljak? számtalanszor leültünk és megbeszéltük már. De nem megy:((
2010. febr. 18. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Húúú... Ez így nehéz kérdés. Mert ilyenekre szokták azt válaszolni hogy üljetek le megbeszélni stb. De ti már ezen is túl vagytok. Talán mindketten túl büszkék vagytok. Ez talán a két dudás nem fér meg egy csárdában szindróma.
2010. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta tart a kapcsolat? Ha friss akkor nincs veszve semmi idő kell hogy megszokjátok egymást elnézőbbé váljatok. A viccnek szánt dolgok neminden esetben viccesek mind a két félnek ezektől jobb óvakodni ha pedig régóta tart a kapcsolat akkor ha eddig kibírtátok ezután is menni fog csak akarni kell.
2010. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lassan 2 és fél éve tart. de ez nem úgy működik ha eddig kibírtam ezután is ki fogom, 1 kapcsolatban nem kibírni kell egymást szerintem. Nem vagyunk büszkék, egyikünk sem az.
2010. febr. 18. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az agyatok csatázik a szívetekkel,ez a leglehetetlenebb szitu!Kár hogy nem lehet minden gondot egyszerűen félresöpörni,pedig csak ez lenne a megoldása ennek a helyzetnek!Közhely,de ha szeretitek egymást,a szívre kell hallgatni(máskülönben nélküle is csak szenvedni fogsz)!
2010. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ő is szeret téged? Azért kérdezem,merz a történet elejét többes számban írtad,hogy lassan mindketten feladjátok,aztán azt,hogy nem akarokd elengedni,mert aranyos stb. Ő vajon még meg akarja menteni ezt a dolgot? Ha a problémákat látjátok és tudjátok,hogy mik azok,akkor esetleg tenni is lehetne ellene.Tudom írtad,hogy ideig-óráig megy.Ezt kellene kitolni.Ha pedig ennyire nagyon nem megy,akkor lehet,hogy jobb külön.Aranyos ember sok van és talán olyan is,akivel tudnál élni.

De még egy utolsó próbát megérne a dolog szerintem,ha ő is akarja.

2010. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is az a lényeg,h szeretitek egymást.Próbáljatok mindketten egy kicsit engedni...mi úgy próbáljuk megoldani ezt,hha a másik kezd "bekattanni" akkor nem adom alá a lovat,hanem poénra veszem,próbálom elvinni a vicc irányába a dolgot...ez most hülyén hangzik,nem lehet normálisan leírni,de a lényeg az,h nem kell felhúznod magad,hanem próbálj pozítívan állni hozzá,ne várd meg,míg összevesztek,hanem próbáld azonnal a békülés útjába vinni a dolgot.
2010. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem közös megegyezéssel mondjatok fel egymásnak!
2010. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!