Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a myviprandi jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a myviprandi jó randizós oldal? Bejott mar valakinek? Ha igen akk adjon tanácsot 17f

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 13:34
 1/7 anonim válasza:
nekem talán bejön
2010. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem használtam még a myvip randit, de a barátommal a myvipen találtunk egymásra. Ő meglátott rólam egy szexi képet és felvett msn-re. Megismerkedtünk és azóta is együtt vagyunk 1 év 3 hónapja, és remélem még sokáig leszünk együtt! Szerintem ne ijjedj meg tőle, bátran próbáld ki! Nem veszítesz vele semmit. Sok szerencsét!
2010. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én anno kipróbáltam :D

Tanács?? Itt sok tanácsot nem lehet adni, de én úgy csináltam, hogy amelyik lány leírása, és külseje alapján tetszett, írtam neki egy levelet. Ha bejöttem neki - gondolom csak akkor írt vissza. Utána meg ismerkedtünk, és vagy lett valami, vagy nem :)

Nekem igazából nem jött be, de ez nem a "Myvip Randi" hibája.

15/F

2010. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már maga az interneten való társkeresés egy elbäszott dolog, de lehet, hogy sikerül nem tudom, én előnyben részesítem az igazi megismerkedést azaz az élőben (live - csak neked) való találkozást.

Viccesebb is szerintem amikor az ember visszagondol az első lépésekre stb. ebből nem kellene kimaradni.

2010. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
NEKEM BEJÖTT !!:D:D én ott ismertem meg a bnőmet :D egy probát megér én is ugyvoltam vele
2010. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én myviprandi-ra nem vagyok regisztrálva, de több társkeresőre voltam, és mindenütt szinte ugyanazokat az arcokat láttam, és nem kizárt hogy itt is ezek vannak.

Szóval sztem ekég egy-két társkeri-re regelni és kész

2010. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már 2x randiztam onnan. Az egyik egy hétig tartott a másik fél évig. szal ki h érzi :D
2010. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!