Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A myviprandi mennyire jó párkereső oldal? Tapasztalatok? Volt már onnan barátotok/nőtök? Am 17/F

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
napiszar...
2010. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ott láttam meg 1 lányt,akire ráírtam és azótta együtt vagyunk.ennek több,mint 1 hónapja.de,van sok link is.akik,csak hobbi,meg kiváncsiság miatt van fenn.meg sok férjes aszony is.nekem szerencsém volt.örülök,hogy felmentem oda.:)
2010. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ott "szavaztam" egy srácra...aki írt nekem e-mailt msn beszélgetés lett belőle stb... és nem sokára 6 hónapja együtt vagyunk :) igaz hogy messze lakunk egymástól de megoldható :) ha nem is mindennap de hétvégenként találkozunk és jól kijövünk :) :$
2010. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

az jó gratulálok

az az igazság hogy már nekem is van 1-2 kiszemeltem akivel megismerkednék

de az 1iknek nincs msn a másik meg 20 km távol lakik tőlem

mitcsináljak?

2010. máj. 31. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
internet nélkül már nem is tudtok ismerkedni?? basszus....
2010. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20 kilóméter az 30 perc busszal

"férfi ember nem cukorka, és van egy diszkrét szarszaga is"

2010. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok :)

Hát nem tudom,esetleg levelezgessetek és az a 20 km nem nagy távolság egy hosszú kis levezés után megkérdezheted tőle mondjuk hogy találkozhatnátok e...:)

sok sikert :)

2010. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

20km az semmi...

engem eddig 10en ha visszajelöltek :D egyikből se lett még randi se, nem hogy akármi komoly... msn ig is csak 2 vel jutottam (több mint 1 éve vagyok fenn...)

2010. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!