Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? , hogyan közeledje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? , hogyan közeledjek felé? Van egy lány egy évfolyammal alattam van folytatás lent.

Figyelt kérdés
Vannak közös ismerőseink de nem tudom hogyan közeledjek felé. Nem az iskola legszebb lánya de szép lány és nekem nagyon tetszik hogyan közeledjek felé?

#fiú #lány segítség
2015. ápr. 1. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi tetszett meg benne?
2015. ápr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szinte nem is ismerem de leginkább az arca és a kisugárzása
2015. ápr. 1. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Már legalább beszélgettetek?
2015. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem
2015. ápr. 1. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mi tetszik benne,nem ismered tulajdonképpen,veled hogy viselkedik?
2015. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!