Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátom túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom túl hamar kéri meg a kezem?

Figyelt kérdés

Nagyon rövid ideje vagyunk együtt, de ő tipikusan az a srác, aki hamar házasodni akar. Én nagyon szeretem és nem akarok mást soha, csak őt, de nem tudom, mit mondjak, ha most megkérne, mert nem akarom még ilyen hamar.

Hogy lehet lereagálni megfelelően, ha egyszer csak letérdelnek eléd, hogy hozzá mennétek-e?

Amikor ilyesmi szóba jön, én próbálok mindig úgy beszélni, hogy még most nem állok ilyesmire készen, de félek, hogy nem veszi a lapot.

21/L 23/F


2015. márc. 27. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb ha leültök és átbeszélitek ezt a dolgot. Mond el neki amit itt leírtál: hogy szereted és vele akarsz élni, de még nem akarsz házasodni. Szerintem ez nem okozhat problémát ha őszintén elmondod neki.
2015. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha tényleg soha sem akarsz mást, akkor mondj igent, ha mégis megkéri, de leginkább őszintén beszéljed meg vele ezeket, ne csak úgy, hogy veszi-e a lapot, hanem konkrétan.
2015. márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak amíg ez nem történik meg, nem szeretnék ilyesmi témát előhozni, mert félek, hogy úgy érezné, hogy mindig ezen jár a fejem és nem akarom vele az egészet, pedig ő megértette, hogy még nem szeretném
2015. márc. 27. 09:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Én simán megmondtam a páromnak, hogy diplomaosztó előtt nem szeretnék gyűrűt:D Múltkor azt mondta, ha nem mondtam volna ezt neki, már rég megkérte volna a kezem.

De amúgy az eljegyzés még nem házasság, jegyben járni bármeddig lehet. Ha tényleg vele akarod leélni az életed, akkor mondj igent, mert az elutasítással annyira megbánthatod, hogy otthagy:P

2015. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ettől félek, hogy ha az lesz az első szavam, hogy nem, az akkora csalódás lesz neki, hogy otthagy
2015. márc. 27. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszinteség......semmi másra nincs szükséged. Elmondod mit érzel és Ő vagy megérti vagy tovább lép. Ne neki akarjál megfelelni, a saját sorsodról magad döntesz!!!

37F

2015. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz mást akkor akkor szerintem, gondolkozz el a jegyben járáson legalább.


A neten rengeted önismereti tesztet találhatsz ebben a témában szerintem próbálj ki néhányat és dönts el mitől is félsz és miért ?


Ha minden rendben akkor igent mondhatsz, egy darabig jegyben jártok 1-2 év ( főleg ha még egyetemen vagy ) és utána jöhet a házasság.


29 f. Még nem volt barátnőm de ha egyetemista korú barátnőm lenne én így tenném ( mindig is így gondolkodtam nem csak a kor teszi :P ).

2015. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!