Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szórakozott velem? A többi oda lent

Figyelt kérdés
Hát úgy kezdem,hogy egy falúban laktunk azzal a srácal és anyúm unokahugának a pasija.2009 márciusában haveri társaságommal voltam picit kint beszelgetünk oda jött ő is és én pár óra múlva mondtam megyek a barátaim nem akarták mennyek és ő fel ajánlodta maradjak majd hazavisz kocsival... hát maradtam tovább.Attól a naptól fogva igen jó kapcsolatban voltunk pl amikor meglátott megkérdezte helyzet ? hova megyek stb ? egészen 1-2 honapig csak igy beszelgetünk egyszer voltunk ballagásra virgáot gyűjteni b.nőmel akkor taliztunk vele mellénk ült és elindultam haza utánam jött kocsival haza vitt volt bucsu ott nagyon kihivoan öltöztem kivágos miniruha nagyon megnézet akkor talán mertem mondani tecem neki nem vagyok egoista de szép csaj vagyok és ő is nagyon szép:)szóval továbbiakban rám kérdezet nem-e akarok vele sexelni ... kettesbe voltam vele kocsiban mondtam még szüz vagyok nem mondtam választ.telefonszámot cseréltünk és mondta hívjam ha akarok . nem hivtam picit féltem megtudjak sokan.. baj lett volna.. sokat voltam vele nyáron csak 2 puszi történt de mindig amikor meglátot mosolygot , elhivot strandra, !!!! utána megtudodt mindent a csaja azóta nem mer sztem beszeni velem és én se vele pedig nagyon néz engem!!! szerintetek tecem?? vagy most mit lépjek
2010. febr. 16. 22:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy falúsi vagyok de jól nézek ki ! És nem kell a bunkó válaszok ! 15 éves vagyok és aki kiváncsi,hogy nézek ki írja le az msn cimét felveszem és küldök fotót azt gondoljátok kis paraszt lány vagyok hehehehehheeh :d
2010. febr. 16. 22:52
 12/13 anonim ***** válasza:
írd le te az msn címed, aztán felveszünk mi vagy linkelj be ide gy képet magadról
2010. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
te az esze semmi dugd meg jól kategóriába tartozol. ha büszke vagy arra, h sík hülye vagy, de legalább kinézel valahogy, akkor megérdemled, hogy a pasi csak megtöcskölni akar. engedd neki, legalább lesz egy jó estéje!!!
2010. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!