Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebbe a helyzetbe mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe a helyzetbe mit lehet csinálni? Van valakinek valami jó ötlete? Írjatok minnél többen

Figyelt kérdés

Barátommal lassan fél éve vagyunk együtt, ő nem figyel rám, elég önző ,hiába mondogatom neki nincs változás, valahol szeretem, de nem kapom meg tőle azt a törődést amit elvárok, és amit én is adok neki.


Van egy másik fiú akivel kezdünk összemelegedni, ő idősebb is, sokkal figyelmesebb, kedvesebb, és bele tudnék szeretni, de nem tudja h barátom van.


Teljesen össze vagyok zavarodva mit lehet ilyen helyzetbe csinálni?


2010. febr. 16. 13:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez az élet,semmire sincs garancia.Ez,hogy nem akarod,hogy sérüljön a barátod,csak duma.Ha biztos lennél benne,hogy a másikkal minden rendben lesz,akkor úgy rohannál abba a kapcsolatba,hogy vissza se nézel.Nehéz feladni a biztost a bizonytalanért még akkor is,ha a biztos jelenleg sza.r. Van bármi jövőképed a barátoddal? Hogy mi lesz veletek akár csak egy év múlva is? Ő nem hajlandó változtatni,neked így nem jó,van benned annyi,hogy te akarj változtatni? Mondom,garanciát senki nem fog adni neked,hogy az új pasi az igazi,lehet,hogy megszívod és egyedül maradsz.Neked kell eldönteni,hogy maradsz és szenvedsz,küzdesz azért,hogy kihozd ebből a kapcsolatból,amit lehet vagy fejest ugrasz valami újba,amiről nem tudod,hogy mi vár rád.Ez van.
2010. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Jövő kép , hát anyni h menjek abba városba tanulni ahol ő lakik, hogy neki ne kelljen annyit utaznia
2010. febr. 16. 19:43
 13/16 anonim ***** válasza:
Most komolyan kérdezem.Nem lehet,hogy te már egyenesen utálod őt?
2010. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Dehogy utálom!!!
2010. febr. 16. 21:58
 15/16 anonim ***** válasza:

Csak,ahogy beszélsz róla,az elég fura:


"Nem figyel rám,nem törődik velem,önző,passzív,nem akar beilleszkedni,azt akarja oda járja suliba,ahol ő van,hogy ne kelljen utazgatnia..."


Ebből szerinted van egy olyan is,ami pozitív?Aki szerelmes az ha nem is lila ködben van és látja a párja hibáit,azért nem CSAK a hibáit látja.Ezért fordult meg a fejemben,hogy utálod,mert én az ellenségemről szoktam ennyi rosszat elmondani,de akibe kicsit is szerelmes vagyok azt inkább mentegetem vagy legalábbis látom a jó oldalát is.

2010. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Van jó oldala persze, de most mit csináljak ha egyszer ez az igazság?

Amúgy meg a szüleim előtt mentegettem mindennap.

2010. febr. 17. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!