Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebbe a helyzetbe mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe a helyzetbe mit lehet csinálni? Van valakinek valami jó ötlete? Írjatok minnél többen

Figyelt kérdés

Barátommal lassan fél éve vagyunk együtt, ő nem figyel rám, elég önző ,hiába mondogatom neki nincs változás, valahol szeretem, de nem kapom meg tőle azt a törődést amit elvárok, és amit én is adok neki.


Van egy másik fiú akivel kezdünk összemelegedni, ő idősebb is, sokkal figyelmesebb, kedvesebb, és bele tudnék szeretni, de nem tudja h barátom van.


Teljesen össze vagyok zavarodva mit lehet ilyen helyzetbe csinálni?


2010. febr. 16. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ezt neked kell tudni...én biztos nem lennék olyan sráccal ki nem vigyel rám semilyen téren:) de arra vigyázz hogy abbol nem sül ki jó ha 2 vasat tartasz a tüzben:) dönts minnél hamarabb:)
2010. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha már megfordult a fejedben,hogy nem Ő az Igazi,és hogy mással milyen lenne,ott már gondok vannak.Ilyenkor kell lépni,akár a szakítást is meglépni.Ha más jobban érdekel,nincs értelme együtt maradni a barátoddal.
2010. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ebbe mi a bonyolult? ha bajod van a pasiddal, és jött egy jobb, akkor hajrá. szakíts,. még mielőtt megtudja h pasid van és mielőtt túlságosan is összemelegedtek, mert azmár ge_ciség kicsit. és vesd bele magad az új kapcsolatba.
2010. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés: muszáj feltétlenül mással lenned, egyedül nem lenne jobb átgondolni a dolgokat, mint ugrálni fejest egyikből a másikba?

A lényeg: jelenlegi lapát, utánpótlással egyelőre randizgatás, hogy ne nyúlj megint félre. Néhány hét után kiderülhet róla is, hogy csak első körben jófiú.

2010. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De nem vagyok képes otthagyni:S Nem tudom miért, de valahol szeretem, csak már nem szerelemmel
2010. febr. 16. 13:50
 6/16 A kérdező kommentje:
A szüleimmel se hajlandó beszélgetni , pedig azért elég sok mindent megettek érte ilyen rövid idő alatt.Hiába kérem nem akarja. Nem akar beilleszkedni közénk pedig azért nem kénne ennyire passzívnak lennie
2010. febr. 16. 13:53
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocs,de akit szeretek,arról nem beszélek így,ahogy te a párodról.Egyszerűen félsz elhagyni,mert mi van,ha két szék közt a pad alatt landolsz.Mi van,ha a másik nem "válik be" és akkor már nincs visszaút.Hogy mi van,akkor? Semmi!Az egyedüllétet is túl lehet élni és mint korábban írták lehet,hogy nem is ártana átgondolnod egyedül,hogy mit is akarsz,milyen férfira is vágysz.Ez a kapcsolat már nem szerelem,csak para,az új meg lutri.Mindenesetre sürgősen dönts,mert kettőt hülyíteni szemétség!!!
2010. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szakíts a barátoddal és menj a másik fiúhoz
2010. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez egy komoly lecke. Neked. Személyre szabva. Bárki bármit ír, ezt te fogod átélni. Ez nem az a terület, ahol a más kárán tanul az okos. Az az ész, elme, szellemiség területe. Itt nem érvényes a mondás bölcsessége, mert az érzelmek területén nem lehet könyvből tanulni, mások által megélt élményekből saját megoldást találni. Ezt CSAK átélni lehet. És talán jól is van ez így.


42/F (Tudom, "nem hasznos". Nem baj. Ez van.) :o)

2010. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Elég nehéz lecke:S

De ha a másik mellet döntök és megbánom?

Meg ha a másik fiú mellet döntök nem akarom, hogy sérüljön a barátom.

Nagyon nehéz döntés:(

2010. febr. 16. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!