Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szambós kérdése:

Ahj miert vagyok ennyire feltekeny?

Figyelt kérdés
Idegen emberekre vagyok kajak feltekeny . Megyek a baratommal az uton elottunk meg egy szep no azt en mar dulol legbelul hogy biztos azt a not nezi ez pl ma ish megtortent es azt mondta ra se nezett de en nem igazan tudom elhinni. Pedig mindig mondja h nem nez lanyokat megis feszt feltekeny vagyok meg sokszor elmondom neki hogy csunya vagyok neha mar kikeszitem de nem tudom magam kontrolallni de jo lenne de hogyan?
2015. márc. 17. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj le. Fölöslegesen vered magad. Egyikőtöknek se fog ez jót tenni.
2015. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat en tisztaba vol vele de mindig szebbnek latok mast es ugy gondolom a baratom iS nem e szebbnel latja a masikat vagy esetleg mas jobban fog neki tetszeni ettol felek
2015. márc. 17. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:

fölöslegesen aggódsz

nem véletlenül jár veled, te tetszel neki

2015. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat tisztaba vok vele de akk is meg vagyok ijedve mindig ezen filozok nehogy massal jobban erezze magat vagy kicsi a mellem es ez is nagyon idegesit
2015. márc. 17. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!