Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért írják a válaszolók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják a válaszolók szinte minden párkapcsolati, házassági problémára azt, hogy "szakíts", "lépj tovább", stb?

Figyelt kérdés

Ha féltékeny vagy, szakítsál. Ha elmúlt az első tűz és egy kicsit unatkoztok, szakítsál. Ha bunkó volt a párod, szakítsál. Ha megtetszett egy másik férfi/nő, akkor szakítsál, akkor is, ha házasok vagytok és gyerek van...


Pfff. A hűség, a két SZEMÉLY (értsd: nem pusztán 2 test) közötti kapcsolatnak már nincs semmi értéke azok szerint, akik mindenre egy választ ismernek, azt, hogy "lépj tovább, szakíts"?


Szerintem a problémák nagyon nagy %-át igenis meg lehet oldani egy kis erőfeszítéssel, és a másik ember nem olyan, mint egy kocsi, amit lecserélek, ha már unom.


2008. aug. 25. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez sokmindentől függ. Ha az illetők pl. 14-15 évesek, vagy 2-3 hónapja járnak és már akkor nagyobb gondok vannak, általában nem érdemes folytatni. A házasságért viszont tényleg mindent meg kéne tenni, hogy működjön. A köztes esetekben nehezebb a kérdés..
2008. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt válaszolják, mert a legtöbb ember menekül a problémák elől és ezt látják a legegyszerűbb útnak. De nem csak párkapcsolatra gondolok itt, hanem mindenre. Sokkal egyszerűbb megbeszélni a dolgokat, kicsit feldobni az életüket valamivel, de ezekhez egy kis erőfeszítés is már nagyon nehéznek tűnik. Ha probléma van, azt meg kell beszélni, arról beszélni kell és nem a szakítás, menekülés a legjobb megoldás.
2008. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Mert ez a - hogy úgy mondjam - "papírforma". De az élet sajnos nem ilyen egyszerű. Tökéletesen igaz az utolsó mondatod, viszont van, amikor nincs megoldás sem és csak őrlődik az ember (mert a szakítás sem megy különböző okok miatt). Elég nehéz dolgok ezek...
2008. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van,de ma már olyan könnyen váltják az emberek a társukat,mint a fehérneműjüket.Lehet szakítani ha már tényleg nincs más megoldás,de az emberek sokszor elhamarkodottan döntenek.Megtettszik egy új,és egy kis biztatással elhagyják a párjukat egy érdekesebb emberért,akiről kiderül hogy addig érdekes míg meg nem ismerték.Aztán rájönnek hogy eldobták a jobbat.Egy gyerekkel játszani nem lehet,ha már vállalták neveljék fel,szegény gyerek nem kérte magát a világra.Persze hogy mindent meg lehet beszélni+oldani,csak figyelni kellene a másikra,és nem csak eldobni mint egy használt papízsepit,mert éppen bemesélte magának hogy menthetetlen a kapcsolata.Tisztelet a kivételnek!
2008. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

hát,igen ez elgondolkozató kérdés.

"Szerintem a problémák nagyon nagy %-át igenis meg lehet oldani egy kis erőfeszítéssel" akkor miért itt kérnek tanácsot, ezt szakember szexológus tudja megoldani, vagy az a 2ember aki közt probléma van. ja hogy képtelenek egymást végig hallgatni?


hát "Ha féltékeny vagy, szakítsál" eztért nem kell szakítani szerintem. de ki tudja.


"egy kicsit unatkoztok, szakítsál. " valószinüleg azért, mert félnek egy ember mellet leélni az életüket, és ezért ők maguk se akarják igazán kapcsolatot.


vagy egyszerű, szomorú válasz: az itt leírtakért nem kell felelősséget válalni.

tehát nem kell szembe nézni azzal az a párral akinek ilyeket írunk.

2008. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az emberek úgy váltogatják a társukat, mint a fehérneműjüket, nem új keletű. Talán a középkor kivétel, amikor a vallás dominált, de akkor is volt ilyen, csak elégették a delikvenst, mint boszorkányt. (Az ókorban pl.a homoszexualitás is teljesen elfogadott volt. Ja ez nem tartozik a tárgyhoz, csak érdekességképpen írtam...) Na szóval az emberek általában nem a józan ész, hanem az érzelmeik után mennek.
2008. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
" az érzelmeik után mennek." én inkább ösztön írtam volna. minnél több egyedel párosodni és szaporodni.
2008. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Ezen én is sokat töprengek, ha én 3-4 és szakítok a párommal, mert félrelépett Akkor most mind a ketten egyedül tengődnénk ebben a hatalmas és gonosz világban. Én megbocsájtottam neki. nemtudom elhinni, ha van szerelem akkor miért nem beszélnek egymással. Sokat beszélek a párommal arról, hogy mások miért nem beszélik meg a problémájukat. Mi mindent megbeszélünk. Nincs olyan, hogy ciki. Nincs sértődés. Nembántjuk meg a másikat. Lehet szerencsémvolt, nemtudom, de szeretjük egymást. Szerintem azok az emberek csak irigyek, Vagy ők se tudják mittegyenek, csak segítenének, vagy a legegyszerűbb felé folyamodnak, a szakítás és felejtéshez. Én harcoltam érte, megérte, és bár még csak 18 vagyok, tudom, hogy örökre szól. Ő is. Szerintem blolond az aki, egy vad idegen tanácsának ad igazat. Barátoktól, vagy egymástól kell a segítség.
2008. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ösztön és az érzelem között van egy kis különbség. (Egyébként férfi vagy? Azért nézed ilyen sarkítva a dolgokat.)
2008. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az is közre játszik a dologban, hogy rengeteg ilyen kérdés van, olykor csak egy-egy mondat a különbség a problémák közt, a válasz adók meg már unják és nem tippeket, tanácsokat adnak, hogyan dobják fel a kapcsolatot, hanem egyszerűen azt mondják, szakítsanak.
2008. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!