Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? (kicsit hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

1,5 hónapja megismertem egy srácot. Eddig nem volt barátom, meg semmi, még soha nem is csókolóztam. Tehát minden tekintetben ő az első. Eddig egyszer találkoztunk, így randi formájában és nagyon jól éreztem magam. Azóta (kb. 3 hete) csak msn-en meg telefonon szoktunk beszélgetni, de azt szinte mindennap. Szeretnék vele már rendesen is találkozni, célozgattam is rá, de nem hívott sehová. A probléma az, hogy ő is úgy szokott búcsúzkodni, hogy "remélem hamarosan dumálunk itt (msn) vagy élőben, de inkább a második". Szóval ezek szerint ő is szeretné, ha találkoznánk. Én viszont még nem voltam hasonló helyzetben és nem tudom, hogy akkor hívjam-e én, vagy az 'nyomulás' lenne? :S

Meg ha én hívom, akkor hogyan vezessem fel neki...hasonlók :)

Néhány tanácsot várnék és előre is köszönöm, aki annak, aki foglalkozik az én 'ovis' problémáimmal. :D


L/16


2010. febr. 14. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szija! Hát szerintem nem lenne nyomulás, de csak lazán vedd a dolgot! Szerintem msn-en ez a szöveg: nem akarsz eljönni vmikor sétálni vagy valami? és hozzá teheted h hozhatja egy haverját vagy te viszel magaddal valakit :) a másik veerzió az hogy kivárod amíg ő el nem hív...
2010. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nyugodtan hivd el valahova,.

egy bizonyos szempátia már van köztetek..

vágj bele!

21/L

2010. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

huh sztem az nem jó 5let h hozza a haverját... meg az se h te viszed...


am sztem hívhatod persze


sok sikert!! :D

2010. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd el nyugodtan, vágj bele, meglátod jó muri lesz. :)
2010. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. febr. 14. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!