Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Hát...ez jó hosszú történet lesz...De nagyon szépen kérlek titeket hogy írjatok sok választ!:(

Van/volt egy barátom őt úgy hívják hogy Zoli.1.5 hónapig jártunk de a vége elötti 1-2 hét csak veszekedésből állt.Aztán megismerkedtem közelebbről a Zsoltival ő pedig a haverja.Nagyon megteccett és szerelmes lettem belé még amikor a Zolival jártam és ezt elis mondtam a Zolinak amin ő teljesen kiakadt és megfenyegette a Zsoltit hogy nehogy járjon velem.23-án szobaton volt 1 buli.A Zsoltit elhívtam és nagyon jól éreztük magunkat ölelgetett hülyéskedtünk 2-esbe sétáltunk az esőbe...oan volt mint egy álom.De kihívtam közbe az Ádámot is akivel igazából nem bveszéltem semmit de ismretem már régebbről és ő is kijött.Mivel elkezdett esni az eső hazakellett mennünk de a Zsolti már nem jöhetett át hozzám csak az Ádám...Az uncsitesóm meg a barátja is ott volt.Ez volt kb. oan fél 11-kor.A lényeg az hogy utána a sötétbe ültünk 4-en mellettem volt az Ádám.És mondtam hogy-hogy félek erre megfogta a kezem,és elkezdett simogatni,nagyon jó volt meg minden.És éreztem hogy a száa ottvan már indjárt a számnál.Megcsókolt...1 órán keresztük csókoloztunk nagyon jó volt...Istenien csókolt...és közbe hagytam hogy simogasson meg minden.Aztán eljött az éjfél...Hazakellett mennie kikísértem a kapuba és ott is smároltunk az esőbe(Nagyon romantikus volt) Miután bementem házba felhívtam hogy most akkor hogyan tovább és mit szeretne erre közölte hogy ő még akkor komolyan gondolta de mostmár nem meg nem akar most párkapcsolatot meg semmit.Nagyon kiborultam és ráadásul még az uncsitesóm is lekurvázott...:S Tegnap beszéltünk telefonon hogy nem e gondolta meg magát de azt mondta hogy nagon jó volt meg minden de nem akar semmi többet.Legyünk barátok...

Én nem tudom hogy mire volt ez jó neki de szeretem és nagyon kivagyok...senki nem ért meg.A Zsolti meg olyan jófej hogy az hihetetlen és őt is szeretem.:S

Most szerintetek mit csináljak?:( Felejstem el mind a hármat?:\\\'( SEGÍTSETEK! (13 éves lány,nehogy azt mondjátok hogy ez korai)


2008. aug. 25. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát 13 évesen még azt mondom, hogy normális, hogy ilyen össze-vissza vannak érzéseid, de ez nem szerelem. Csak egyfajta rajongás. Ha valakibe szerelmes vagyok, de az nincs ott, akkor is őt szeretem, és nem jut eszembe mással csókolózni. Másrészt azt sem hiszem, hogy 13 évesen éjjel kéne mászkálni, én legalább is nem engedném a gyerekemnek. De mindegy, ez nem az én dolgom. Ha ennek az Ádámnak nem kellesz, akkor nem tehetsz semmit, hagy a fenébe. Ezzel a Zolival szakíts ha eddig nem tetted meg, mert hát nem szereted. A Zsoltival meg, ha tényleg ő kell, akkor jöjjetek össze, de akkor ne kacsintgass más felé, akármilyen "romantikus" a helyzet, bár szerintem ez nem az. Akkor létesíts kapcsolatot, ha tényleg ezt szeretnéd.
2008. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem mondom h korai mert nekem is volt egy ilyen korszakom sőőt még vmennyire ez tart is (18 vagyok). húúú, nekem is volt egy hasonló szitum és az akkori pasim barátja engedte h közel kerüljek hozzá, mikor szerelmes lettem akkor közölte velem, h ő is szeret, de a fiúknál van egy olyan törvény h a másik nőjét soha...na én ebbe betegedtem bele, szóval a Zsoltit mindenképpen felejtsd el mert ez előbb vagy utóbb elő fog jönni :S hogyha más pasikkal is ugyanolyan jól vagy méh jobban érzed magad mint a volt barátoddal, a Zolival, akkor az nem szerelem csak vmi fellángolás és vonzódás iránta, szóval őt is ki kellene törölnöd mint pasit...Ádámon viszont véleményem szerint még dolgoznod kellene...mármint vmilyen szinten küzedeni, de csak addig ameddig a büszkeséged nem sérül, mert semmiképpen ne hagyd h vicc tárgya legyél...ha fontos vagy neki akkor keresni fog, de emellett azokat a csajos trükköket bedobhatod, h mondjuk megpróbálod féltékennyé tenni vagy ilyesmi, de tudod ennek is vannak ám határai és ha úgy érzed h még mindig elutasító akkor sajnos ő is sztorno...:S remélem vmit segítettem, puszii
2008. aug. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
éld az életed, csak na parázz mindenen. 13 évesen még nem fogod megtalálni az örök szerelmedet.
2008. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én elolvastam a hosszú történetedet és viszonzásképpen azt kérem, hogy te is olvasd el a hosszú válaszomat.


Nem ítélkezni akarok rajtad - nincs is jogom, mert fiatalként csináltam még ennél nagyobb hülyeségeket is - de miért lepődsz meg azon, hogy az unokatestvéred lekurvázott? Hiszen egy csomó srácot hülyítesz egyszerre. (Jó tudom, hogy nem pénzért, de akkor is.)


A szerelem nem ilyen. Most serdülsz, a hormonjaid meg vannak kergülve (ez normális, mindenkinek a korodban, velem is így volt). A szerelembe vagy inkább szerelmes, meg a romantikába, meg abba a jó érzésbe, hogy tetszel a fiúknak.


Kérdezed, hogy mit csinálj? Szerintem mindenképpen lassíts a tempón, mert ha ilyen iramban haladsz a férfiakkal, akkor 30 éves korodba egy kiégett, lestrapált nő leszel, a hátad mögött egy csomó olyan szexuális kalanddal, amit a későbbiekben csak bánni fogsz.


Szerintem várj az egész témával egy kicsit. (De ha már sehogyan sem tudsz, legalább arra kérlek, hogy lassíts az Isten szerelmére egy kicsit!!! Válassz ki egyetlen fiút, akihez nemcsak fizikailag vonzódsz, hanem közös az érdeklődésetek is, és haladjatok sokkal-sokkal-sokkal lassabban. Először csak beszélgessetek, és csak akkor menjetek tovább egymás kezének a megfogásáig, amikor már tudtok miről beszélgetni. És onnan is nagyon lassan haladjatok tovább.


Ha átnézel a családi kérdések közé, láthatod, hogy mennyi válás és megcsalás és tönkrement házasság van, és mennyi gyerek nő fel csonka családban. Sok egyéb faktor között az lehet ennek az egyik oka, hogy 12-13 évesen ilyen iramban kezdik a fiatalok a szerelmi életüket!

Mire a házasság korába érnek, 10-20-30-40-50 "párkapcsolat" után már nehéz lesz a házastársukat " A (nagybetűs) Társ"-ként nyilvántartani, csak egy lesz a sok közül, így amikor a problémák jönnek, a legkönyebb elválni, a gyerekek meg viseljék a következményeket...


Tudom, hogy ez egy nagy és unalmas prédikációként hangzik, de te még most vagy ott abban a korban, amikor mindezt megelőzheted.


Ha mindezt végigolvastad, két dolgot akarok mondani a végén.


1.) Ne a "jó érzést" keresd, (mert nagyon sok olyan fiú van a világon, akivel "jó érzés lenni"), hanem tiszteld annyira a Szerelmet, hogy azt a SZEMÉLYT keresed, aki a társad lehet.


2.) Egyetlen emberrel, (nincs olyan, hogy háromba vagyok szerelmes, az csak érzéki vágy) és LASSAN.



Egy 26 éves pasi

2008. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindnekinek köszönöm a válaszokat és még várok.Utólsó válaszadó.Nagyon elgondolkozattál...és igazad van.Nem tudom...de nagyon szar érzés.És hiányzik...de legfőképp a Zsolti...:S Minden nap beszélünk msnen egybe van a gyomrom...a képeit nézegetem és titta hülye vagyok.Nem szólok senkihez és szombat éjjel óta...semmihez sincs kedvem.Kezd elegem lenni ebből az egészből. Hogy szerezhetném meg a Zsoltit?Miközben smároltunk a Zsolti képe volt elöttem és sokszor ezért állatm inkább meg...

SEGÍTSÉG! Kihez forduljak?:(

2008. aug. 25. 10:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Magadhoz.

A te korodban gyakoriak az ilyen érzelmi viharok, hozzá tartozik a fejlődéshez. Ezen senki sem tud segíteni, csak Te magad :)

2008. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nagyon nehéz.És oan jó lenne ha vki tudna rajtam kivül segíteni magamon!:( Lécci...bárki :'(
2008. aug. 25. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!