Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám túltenni magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám túltenni magam? Volt egy lány akivel sokat beszélgettem Facebookon és 4 szer találkoztunk.! Annyira nem is jött be, de talált a szó és jól éreztük magunkat.

Figyelt kérdés

Egyszer csak nem kezdett visszaírni. Hiányzik az érzés, hogy valaki foglalkozik velem. Amíg beszélgettünk sokkal produktívabb voltam, hasznosabban töltöttem a napjaimat. Most egy kicsit ideges vagyok és sokszor érzem, hogy nem kapok levegőt (mint az asztmások).

21F


2015. márc. 5. 10:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Még nem volt kapcsolatom eddig.
2015. márc. 5. 10:17
 2/7 anonim válasza:

"Hiányzik az érzés, hogy valaki foglalkozik !!!VELEM!!!."

Itt van a karibi manátusz elásva.

2015. márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hagyjad szegény lányt, hadd találjon olyat, akinek nem csak arra kell, hogy "foglalkozzon vele" és az egóját simogassa, hanem azért, mert kedveli is. Te meg keress egy másik lányt, aki bejön neked.

Amit te csinálsz vele, azt kihasználásnak hívják és elég ocsmány dolog.

20/L

2015. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak furcsállom, hogy ha nem jött be, egyáltalán miért érzem magam rosszul. Vannak esetek amikor esküvő előtt két héttel hagyják el az embert és el se tudom képzelni milyen rossz lehet az.
2015. márc. 5. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány?
2015. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
22
2015. márc. 5. 10:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Tapasztaltabb.
2015. márc. 5. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!