Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a psim ne vegye rajtam észre hogy nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
Azt mondták ha nagyon ki mutatom hogy szeretem a fiut akkkor ő már ugy szamitja hogy nyert ügye van nalam minden teren ... ugyanez van velem is . A pasim ugy viselkedik velem ,mint egy senkivel de énnagyon szeeretem.Hogy tegyem jóvá a kapcsolatot ?
2008. aug. 24. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha szeret akkor neki kell lépni és nem neked! ne csinálj magadból "papucsot" ha futsz utánna úgy érzi majd,hogy bármit megtehet,te akkor is vele fogsz maradni! szerintem te már bizonyítottál most őrajta a sor! én ennyit tudok mondani,mindenesetre sok sikert!
2008. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az nem baj, hogyha kimutatod az érzelmeidet, persze néha nem árt kordában tartani is. Szerintem vagy a pasid nem úgy szeret mint te őt, vagy egyszerűen nála ennyire a nagy love:)

Amit tehetsz, hogy nem teszel semmit. Probáld felé célozgatni, hogy neked ez igy nem oké! Sok Sikert!:)

2008. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd, ha ő nem hív akkor sem. Legyen önálló véleményed, akkor is ha összevesztek. Legyen önbecsülésed, és csak akkor találkozzatok ha ő kéri. Ne fuss utána.
2008. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ésha ő ezeket nem teszi meg akkor mondjam ki azt hogy vege ?
2008. aug. 24. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, meg kell fontolni a szakítást.

Szerintem az egyáltalán nem baj, ha nagyon kimutatod a szeretetedet, egy normális férfi ettől csak még jobban fog szeretni. A probléma az, ha a párod semmibe vesz, lekezel, megsért a viselkedésével. Ez már elég egy szakításhoz.

De te ismered, te tudod eldönteni, hogy mit miért tesz. Pl. az unokaöcsémnek is igen hülye stílusa van, állandóan megbántja a nőjét, ha ott vagyok, már én érzem rosszul tőle magam, de közben meg nagyon szereti, és néhány nüansztól eltekintve jól elvannak egymással.

2008. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vonulj kicsit háttérbe,legyél elérhetetlen kicsit számára,most ő hagy fusson utánad kicsit,hívjon randira stb.

Te most mást ne tegyél,meglátod,mit fog/vagy nem fog lépni.Abból azért sok minden kiderülhet.Ha nem fog változni semmi,akkor elgondolkodtatóak a továbbiak vele kapcsolatban.

2008. aug. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
KOszonom a segiteseget mindenkinek.ezokat fogom tenni amiket javasoltatok :)
2008. aug. 25. 11:24
 8/9 anonim válasza:
A férfiaknál ez máshogy működik... Az én barátom pl azért hisztizett, mert állítólag nem mutattam ki eléggé az érzelmeimet, holott ő sem annyira. Én is ezt a "ha te nem, én sem" taktikát folytattam, és szarra se volt elég, csak pár aprócska ügyben. Stílusából adódóan szokott bunkózni, de azt meg inkább poénra vesszük, és akkor nem lehet baj. Mindenkihez máshogy kell viszonyulni, megtalálni azt a bizonyos "közös hangot"
2008. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én pl ha felhív azt szoktam mondani, h bocsi most nem jó, hívj vissza kicsit később.

de persze minden nap mondom neki, h szeretem, és éreztetem is vele, csak nem alázkodok meg neki.

2008. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!