Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé érdekes a történetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé érdekes a történetem, de remélem tudok valami biztatót!? Részletek lennt!

Figyelt kérdés
Tegnap lett 1 éve,hogy együtt vagyunk barátnőmmel! Nagyon jó kapcsolatunk volt! Soha nem siettettem semmit,mindent úgy akartam,hogy neki jó legyen! Semmit nem akartam elkapkodni! Sosem csaltam meg (Ő még a kapcsolat elején igen) ! Tegnap úgy terveztük megünnepeljük ezt az 1 évet és ezért hajnalban bemásztam a szobájába az ablakon! Nem csináltunk semmi olyat amit nem kellett volna,de az anyukája meghallotta ,hogy beszélgetünk! Elég kínos volt.. Jöttem ki és jöttem haza! Van egy olyan érzésem emiatt szakítani fog a lány! Az anyukája mondta,hogy felejtsem el egy kis időre a lányát! Tényleg nem akartam semmit rosszat senkinek és nem is az én ötletem volt! Van rá esély,hogy emiatt dobni fog? Én 17 ő 15 ! Előre is köszönöm !
2010. febr. 13. 07:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzáteszem,hogy Nagyon Szeretem és bármit megtennék érte =(
2010. febr. 13. 07:44
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, megértem az Anyukát, azért ha éjjel bemászik egy 17 éves "kan" a 15 éves kicsi lányom szobájába, az elég sokkoló lehet...

Szerintem ne add fel, ha el akar hajtani a lány, kérdezd meg hogy csak a szülei miatt teszi-e, és szeret-e amúgy. Ha bejössz neki, akkor fűzd meg hogy folytassátok, esetleg kérj bocsánatot az anyukájától, hogy tudod hogy hibáztatok, és nem akarsz rosszat.

Amúgy meg járjatok sokat szórakozni: mozi, séta, színház, étterem (vagy meki, stb, ami olcsóbb), hogy megismerjétek egymást. Így ő is láthatja, hogy jól érzitek magatokat egymással, és a szülei is, hogy mindig épségben hazaviszed a kislányukat.

2010. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is megértem az anyukáját.Kérj tőle bocsánatot.Szerintem meg emiatt nem fog elhagyni a barátnőd ha szeret.
2010. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm =)
2010. febr. 14. 08:00
 5/7 anonim válasza:
ne paráz a lány odáig van érted mert ijet tetél és te vagy neki most a nagyöö tudod mert mindenkinek aza kell amit tiltanak én tudom mert én is igy vagyok:9 ugy hogy ne agogy .
2010. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszoló az kell amit tiltanak???Phuuu ez gáz!!Na szerintem nem szakit mert szakit és ő akarta nem te még ő fogja magát szégyelni
2010. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hallod???, szard már le az anyát!!

velem volt már olyan h össze vesztem csajom a apjával és csajom érezte magát rosszul h az apja leégette

2010. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!