Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok 31 éves a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok 31 éves a barátom ez sok szerintetek? A családjaink a barátaink elfogadták a kapcsolatunk!

Figyelt kérdés

8 honapja vagyunk együtt pont ma 8 hónap...

vannak akik megszolanak minket hogy ez nem normális...

de tudni akarom hogy a kívül állok mit gondolnak erről??

és arrol hogy kiakar menni külfőldre dolgozni és magával akar vinni és gyereket szeretne tőlem?!

SZERINTETEK??


2015. febr. 22. 14:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem az a lényeg, hogy ki mit gondol. Ez nem normális és kész. Nem azért, mert mások mit fognak mondani rólatok, hanem mert abnormális.


31 éves, keressen egy 28, 29 éves nőt. Már nem tini, ne akarjon semmit egy tinitől.

2015. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha majd esetleg az én tini lányomat egy ilyen korú pasi környékezné, agyonlőném. Ez valahol betegség.
2015. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! jó és rosdz szempotbol ia ... szeretjük egymást és tényleg szeret ezt is tudom ez a második komoly kapcsolatom és hiszitek vagy sem nem hinném hogy ott maradnék 2 gyerekkel könyörög hogy menjek vele, szeretnék gyereket Én is ha nem most akkor majd ha rendeződött az életünk együtt élünk ugyhogy ahogy az egyik hozzá szolo irta már fiatal asszonyka vagyok :)

szeret és én is szeretem

2015. febr. 22. 15:02
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit sok a korkülönbség... Persze, itt majd sokan azt mondják oké, de ha a lányuk lenne ilyen szituban biztosan nem örülnének :D.

Nem tudom mikor és hova akartok menni, de előbb érettségizz le mindenképpen, meg legyen saját pénzed, ne csak a barátodén éldegélj. Lehet durván hangzik, de legyen vésztartalék, ha esetleg szétmentek, legyen hova menned lakni/hazautazhass. A gyereket meg felejtsd el egy ideig, tanulj vagy dolgozz inkább.

2015. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés? :D


Tedd tönkre az életed. Pár év múlva itt fogsz lehet sírni. A negatív élettapasztalat is élettapasztalat. Ez a nem fog otthagyni részt te se gondolod komolyan. :D Nem fogtok együtt maradni, tetszik vagy sem. Ha azt vártad, majd mindenki azt fogja mondani, csak az a lényeg, hogy szeretitek egymást, a többi nem számít, akkor most csalódni fogsz. Az élet nem így működik.


De cselekedj saját belátásod szerint. Mindegy ki mit mond itt neked szerintem.

2015. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mi lenézzük az ilyen srácokat, a kislányt meg sajnáljuk. Pedofilnak tartjuk, másrészt pedig selejtes pasinak.

Ha igazi férfi lenne, akkor nem csak egy naív kislányt tudnak összeszedni.

Sajnos te még nem látsz át rajta, hogy ő egy nulla. Egy érett 23-28-30 éves nő valószínűleg szóba se állna vele.

2015. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
kedves utolso vaszolo azért irta,hogy tudja ki mit gondol ezekszerint biztos k*rv*ra leszarom ki mit mond ugye?? Sok ész :)
2015. febr. 22. 15:10
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Most nézem a helyesírásod, és esik le a tantusz, valószínűleg cigányok vagytok.

Akkor nem sok a korkülönbség, sőt az a csoda, hogy nincs már 3 gyereked...

2015. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Te ostoba! Megmondták, hogy mit csinálj, vadidegen emberek segítenek (amit TE kértél), hogy ne csinálj hülyeséget, erre őt véded. Magyarán, jobban foglalkozunk azzal, hogy ne legyen neked szar, mint ő. :D


Nem hagyod ott, akkor mi itt a kérdés? :D Folytatódjon a l'amour lesz, ami lesz alapon. L-szarjuk, mert te is l-szarod a jövőd ezek szerint. :)

2015. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem akarok ítélkezni, így inkább saját tapasztalatot osztok meg...17 éves koromban egy 32 éves férfival hozott össze a sors, eleinte minden jól indult, de késõbb rá kellett jönnöm, hogy az élethez való hozzáállásban és még nagyon sokmindenben különböztünk a korkülömbség miatt...nekem nagyon nem jôtt be a dolog.

Ti lehettek szerencsés kivétel, de azért nagyon jól gondold meg, a saját terveid legyenek az elsõk, ne az amit õ akar. Ne adj fel semmit, fiatal vagy még nagyon, így könnyen lehet, hogy amit õ akar, arra neked majd csak évekkel késõbb jön el a megfelelõ idõ.

2015. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!