Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok 31 éves a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok 31 éves a barátom ez sok szerintetek? A családjaink a barátaink elfogadták a kapcsolatunk!

Figyelt kérdés

8 honapja vagyunk együtt pont ma 8 hónap...

vannak akik megszolanak minket hogy ez nem normális...

de tudni akarom hogy a kívül állok mit gondolnak erről??

és arrol hogy kiakar menni külfőldre dolgozni és magával akar vinni és gyereket szeretne tőlem?!

SZERINTETEK??


2015. febr. 22. 14:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok.
2015. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem sok.
2015. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
17-32 hasonló szituáció, ha szereted akkor minegy hogy kik szólnak meg, nem?
2015. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ez még nem sok.
2015. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A korral nincs gond hisz az a lényeg amit egymás iránt éreztek.Külföldön dolgozni?Menjen.Téged vigyen magával és gyerek?Ez még túl korai szerintem.
2015. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

ha jól él akkor nem gond ez.

de ha más szemmel nézzük,akkor csak egy élősködő tudsz lenni ebben a kapcsolatban,mert nincsen kereseted,jövedelmed,hogy hozzá tudj járulni a közös élethez a fejlődéshez.

amit adni tudsz az a társaságod és a tested.

egy fél rezsit sem tudnál kifizetni.

2015. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem igenis sok!

Te jó ha 7 év múlva szeretnél gyereket, vagy ha előbb akkor ő fog eltartani, amivel még nincs probléma, de ha esetleg kihűlne a kapcsolat, ott leszel a gyerekkel minden nélkul. Tudom ez még a jövő zenéje, de még talán nem sok, majd később lesz sok!

2015. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem helyénvaló. Tudom, ez mostanság 'divat', de én ellene vagyok az ilyesmiknek.


Neki már családalapításon kell gondolkoznia, neked meg a tanuláson.


Ne menj vele sehová, eszedbe se jusson. Megbánnád. Neki már ha lenne gyereke, az lenne normális, neked meg még jó ideig nem kell hogy legyen. nem akarsz tanulni? nem kell egy jó szakma? Nem mond nekem, hogy beérnéd kora hamar a háziasszony szereppel. Arról nem is beszélve, sanszos hogy megun és ottmaradsz vagy 2 gyerekkel. Igen, erősen benne van a pakliban.


Nincs jövője ennek, azaz csak ideig óráig. Lesznek majd akik jönnek az ellenérvekkel, de ez akkor sem normális.


Van akinek 30 év korkülönbséggel is működik a kapcsolata, de az élet nem lutri. Ésszel. Én +6 évbe sem mentem bele. Te még valahol gyerek vagy, szerinted ha neki helyén az esze, ugyan mit akar tőled az ő korában? Fiatal még, nem az, de ez így defektes. Ha igazán szeretne és tisztelne, elhagyna. Mellette nincs jövőd, nem is lesz. 25N

2015. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
te tudod, mit akarsz, vagy mindent mások döntenek el helyetted?
2015. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szóval nem írta, hogy ennyi idősen akar gyereket...


Másrészről normális esetben a férfi fizetéséből él a család, nem kell a nőnek a megélhetésért gürcölnie.

2015. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!