Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár hónap után mindig rámjön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónap után mindig rámjön, hogy nem szeretek csókolózni a párommal, úgy mint a kapcsolat elején. Ez eddig szinte minden párkapcsolatomban előjött ez. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és nem bírom megcsókolni hosszan az aktuális páromat, pedig nem büdös a szája, meg az enyém sem, hogy emiatt feszélyezzem magam:) A kapcsolatok elején pedig még nagyon élvezem, aztán nem igénylem, pedig szerelmes vagyok..
2008. aug. 23. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég érdekes probléma. Biztos, hogy szerelmes vagy? És a szex működik, vagy egyelőre még csak csókolózásról van szó?
2008. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szex működik..:) Csak ezzel van problémám...
2008. aug. 23. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok: Lehet, hogy időközben megunod, vagy "odalesz" a varázsa? Kicsit próbáljátok másképp, más lendülettel, más nyelvmozgással, stb.

Elég rossz lehet, hiszen ha a szerelem/szex is megvan, akkor a csók elengedhetetlen része kellene legyen.

2008. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, talán ez lehet a probléma, hogy elvész a varázs, és olyan megszokottá válik, hogy mindig ugyanúgy csináljuk, egymáshoz szokunk. Volt olyan párom is, akivel kb 2 év után már nem is csókolóztunk.:S Szex közben vannak azért csókok, csak nem olyan, mint az elején, hogy 30percig le nem szállunk egymás szájáról. Ez az érzés hiányzik nekem, de nem tudom magam rávenni sajnos, pedig tényleg szerelmes vagyok.
2008. aug. 23. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, szerintem általában a párok az idő elteltével egyre kevesebbet csókolóznak... Sajnos... De ez ellen lehet tenni. Pl. egy kis távolság jót tehet, ahogy a kapcsolatnak is... Itt csak néhány nap/hét fizikai távolságot értek (pl ha az 1ik fél nyaral vagy suli vagy bármi), aztán utána az 1. "nagy találkozás" ne otthon legyen, ahol rögtön egymásnak eshettek, hanem pl. egy parkban nappal vagy ilyesmi. Ha igazán szeretett és hiányzott biztos az lesz az 1. dolgod, hogy megöleled és hosszan megcsókolod. Szerintem...:)
2008. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!