Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kezdőnek el kell magyarázn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kezdőnek el kell magyarázni a párkapcsolatok működését? Ez nem inkább az intelligenciától és hozzáállástól függ, hogy ki mennyire tud megfelelni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 14:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Egyik lány az egyik kérdés alá írta azt, hogy mindenképp kell tapasztalat, mert az egyik partnerének mindent a szájába kellett rágnia, nem úgy viselkedett ahogy kellett volna. Ezen elgondolkoztam, mert nekem se volt kapcsolatom, de attól még nem akarom, hogy egy kisfiúnak tekintsen és mindenre megtanítson, mert van bennem annyi tudás hogy nem kell ezeket elmagyarázni és zavar az, hogy sokan támogatják azt az álláspontot, ami több sebből vérzik.
2015. febr. 18. 15:06
 12/25 anonim ***** válasza:

9-es!

Félreértettél!

Nem azt mondtam hogy ő egy superman lesz meg tapasztalt meg miegymás ha kapcsolata lesz.

Én arról beszéltem, hogy nem kell semmit elmagyarázni nem kellenek oktatások, ne kell hatalmas tapasztalat ahhoz hogy egy működő normális párkapcsolatot ki tudj alakítani.


Ahhoz elég egy normális társ! Stimmt?

2015. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"Ahhoz elég egy normális társ!"

Mármint egy TANULT társ, ugye?

De ő vajon honnan tanulta?

Létezik ilyen is: pl. muszlimoknál hamar összeadják a fiatal fiút egy idősebb, tapasztalt nővel, akitől aztán gyorsan el is válik - de előbb megtanul tőle mindent, amit érdemes.

A lényeg az, hogy tanulás nélkül EZT SEM fogod tudni, és két egyaránt tanulatlan ember pedig igencsak nehezen tanítja meg egymást. Ez sajnos a kultúránk hiányossága, hogy egyáltalán felmerülhet, hogy ezt nem kell tanulni, hanem majd magadtól tudni fogod.

2015. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

És mit nevezel te tanultnak??

Mivel kell, hogy számodra rendelkezzen egy társ? Neked mit jelent az intelligencia?

Kell a diploma hozzá, 3 nyelvtudás, jó munkahely legalább havi 250 Ft- keresettel?

Neked mondjuk egy bolti eladólány nem lehet elég intelligens? Nem lehet elég tanult egy kapcsolatra?


Azért egy diploma még nem jelenti azt, hogy az a személy kapcsolatra is alkalmas, ez nem tanítható ilyen módon. Semmi köze hozzá.

2015. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

13-as!

Mit értesz te ez alatt? "Mármint egy TANULT társ, ugye? "

2015. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Na, a 14-esnél is látszik, hogy fel sem merült benne a helyes megoldás.

A társas kapcsolatok terén tanult emberre gondoltam!

Beleértve az intim témákat is.

Konkrét, gyakorlati dolgokban is!

Mivel sem az ismerkedést, sem a szeretkezést sem semmi más hasonlót nem tanítanak a mi kultúránkban - igazából még a köszönést sem.

Vagy te, ha találkozol valakivel, mindig pontosan tudod, hogyan köszönj neki?

Látod, még azt sem.

A többiről már nem is beszélve.

Amit pedig tanultál, annak a többségét hozzád hasonló, AZ ADOTT TÉMÁBAN tanulatlan emberektől "tanultad".

Mármint közösen csináltatok valamit, a "talán még elmegy" kategóriában.


Ha pl. házat építeni így tanulnánk, akkor még igazán használható téglánk se lenne.

2015. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Én úgy látom, ha egy párkapcsolat érzelmeken alapul nem annak kéne számítania, hogy kinek mennyi exe volt. Hanem csak normálisan együtt lenni.
2015. febr. 18. 16:41
 18/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a párkapcsolatok, a szex, az emberek ezekhez való "tanultságok" tapasztalaton múltak.


Te sem a kisujjadból sz*optad az egészet, akinek pedig még nem volt kapcsolata és mész szűz is, azaz elejétől indul.

Régen sem tanítottak külön erre senki, alapokat elmondtak a szülők, de a lényeget az ember maga éli meg maga tapasztalja meg.

Hiába a tanítás, hogy elméletben elmondod, lósz**art nem ér amíg ő meg nem éli.


Olyan mintha azt mondanád, hogy egy olyan ember akinek még nem volt kapcsolata inkább ne is legyen.


2 gyermekem van és férjem már 7 éve. Nem ma kezdtem.

2015. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Elég nagy alpári nő lehetsz, hogy ilyeneket írsz. Gratulálok. Az a baj veletek, nem fogjátok fel azt, hogy egy ember úgyis lehet jó egy párkapcsolatban, ha nem volt előtte senkije. Abba nem gondolsz bele, hogy egy olyan nőt keress akivel komolyan képzeli el az életét és nem a szórakozás az élete? Most mondjon le róla, mert még nem volt senkije? Ilyen idióta gondolkodással sajnálom azt, hogy van gyereked, neked nem kéne gyerek.
2015. febr. 18. 16:57
 20/25 anonim ***** válasza:

Te meg miről beszélsz??

Én vagyok a rossz nő? Mert nem várom el, hogy az illető "tanult" meg tapasztalt legyen?

2015. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!