Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nemtudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nemtudok magamnak találni egy rendes, kedves pasit magamnak akit szerethetek? Már nagyon vágyom rá.

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 23:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
komolyan kérdezem. ha nem a rendes,kedves pasira vágyom,akkor kire/mire? kérlek,válaszold meg.
2010. febr. 11. 23:28
 12/17 anonim ***** válasza:

most mire vársz? te is tudod mire. általában egy nagyképű bunkóra vágytok, aki még ha meg is aláz, el is ver akkor is "nem hagyom ott, mert szereteeeem" ENNYI


persze van sok kedves lány ismerősöm, de rengeteg olyannal találkoztam már, mint amit fentebb említettem..és nem értem miért, de az olyanokat én is szájbaverném :)

2010. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
hát,nemtudom igazad van e. de azért köszönöm :)
2010. febr. 11. 23:37
 14/17 anonim ***** válasza:

Rossz emberismerő vagy! vagy

Rosszak a szempontjaid! vagy

Nem jársz el otthonról. vagy

Rossz társaságban vagy. vagy

Csúnya vagy. vagy

Vak vagy, és akkor se vennéd észre a jó lehetőséget, ha átesnél rajta.



Ne nyafogj! Keresgélj többet, és alaposabban ismerd meg a fiút! Máskülönben megérdemled a sikertelenséget!

2010. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én pont ilyen vagyok hány éves vagy?
2010. febr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

23:24


Ott a pont :)

2010. febr. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
bocs 23:34
2010. febr. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!