Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy szakítottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakítottam?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottam a barátommal (vele már jártam 5 hónapig ,aztán szakított) ,azért,mert rájöttem,hogy már nem szeretem úgy mint régebben,szóval,csak kötődök hozzá...szerintem jól tettem,hogy szakítottam,de most nem akar velem beszélni és azt mondta,h utálom,pedig nem..És megkérdeztem,hogy maradunk-e spanok?Azt mondta neki,mindegy..Nem is szeretett igazán?

Lécci segítsetek!!

Köszi előre is..

Egy 15 éves csajszi


2008. aug. 23. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szereted és nem akarsz vele lenni akkor nem lett volna értelme tovább folytatni szal jól tetted. az egy picit gyerekes barátod részéröl hogy azt hiszi hogy utálod meg nem bírja megérteni hogy már nem kell neked de biztos megrázta ez az egész. majd kiheveri. szeretett téged csak még picit éretlen.
2008. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen

igen,szeret még.. am ő kezdeményezte,hogy járjunk újra,de majd télleg kiheveri..

2008. aug. 23. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Szeretett csak eléggé meglepted és megbántottad ezzel...

Gondolj bele hogy te hogy reagálnál rá ha valaki szakítana veled de rögtön rákérdeznél hogy haverok ugye azért lehetünk...

hagyj neki egy kis időt

2008. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,hagyok neki időt,csak ez jött,h megkérdezzem,h haverok lehetnénk,mert nem szeretném elveszteni vele a kapcsolatot,még ha nem is járunk..
2008. aug. 23. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem értem, mi a csajoknál ez a "maradjunk barátok" mánia. szerintem ezzel csak a saját lelkiismeretüket akarjk nyugtatgatni. és nem tudják elfogadni, hogy nem, barátok nem lehetük. nem azt mondom, hogy soha, senkivel nem lehet utána barátság, de nem mindenkivel akarok a szakitás után is kapcsolatban maradni.
2008. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de mindenki más..Valamikor a pasi kezdeményezi,hogy "maradjunk barátok"..
2008. aug. 24. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!