Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyan nővel akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyan nővel akinek nagyon sok nemi partnere volt?

Figyelt kérdés
Természetesen nem arra gondolok aki prostituált, hanem inkább olyanra akinek nem jöttek be a kapcsolatai és sokat váltott? Állítólag az ilyenek nagyon jók az ágyban.
2010. febr. 11. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

a nagyon sok elég relatív. 4-5 belefér...de tizenakárhány vagy afölötti partner számnál hozzá sem érnék. kitudja milyen farkak mászkáltak benne.

ugyanez érvényes szerintem a sok partneres férfiakra is.

2010. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
hát nemtudom a mai világba már mindenféle nemibetegséget ellehet kapni az ilyenektől
2010. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
több százról nem is beszélve!
2010. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kijelentést cáfolnám, nem jelent semmit. Valaki 10 évig van együtt valakivel és több pózt kipróbál többet gyakorol stb.Valaki meg 10 pasival van csak 1-2 alkalommal, szóval nem reális a kijelentés.Voltam már olyannak akinek sok partnere volt és mégis rossz volt vele az ágyban.AMúgy én a természete alapján döntök és nem az alapján, hogy mennyi szexuális kapcsolata volt.
2010. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek: anyám már tiz éve meghalt, légy szíves hagyd békén.
2010. febr. 11. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Járnál olyan férfival, akinek sok nemi partnere volt?


Nem!


(max. 3-5 partnere lehet!!!!)


Amúgy meg mintha nem tudnátok, hogy ha egy nő bevall 8-at, az lehet igaz is, de lehet hogy 24 volt.

Ugyanis ebben a hímsoviniszta világban a nőknek le kell tagadni a partnereket, a pasiknak jó a hazugság.


És sok nő ezt is teszi, és jééé, jó a kapcsolat...


Amúgy a pasiknál ciki ha a 2-3 partnerüket "felszorozzák" 12-re (hogy menőbbnek látszódjon), mert akkor a nőnek csak laza kapcsolatra kell, vagy semmennyire sem, mert nem megbízhatónak látják.

Ha férjet választ a nő, a férfi -erkölcs győz!

2010. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Beviz Elek ***** válasza:

Egy próbát megérne, hátha tud valami újat mutatni. Persze, nem ettől függ, mint ahogy az előttem szólók is mondták, de én úgy vagyok vele, hogy miért is ne?:D


19/f

2010. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én már próbáltam egy "tapasztaltat" és állíthatom, hogy egy életre szóló élmény.
2010. febr. 11. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Az én exem férfi létére hazudott erről a számról,de utólag megértem.nekem akkor 14 nőt mondott,41 éves korában.Később fél éves együttlétünk után kiderült hogy ennél jóval több lányt/nőt kaparintott meg mint trófea majd dobta el.természetesen akkor elgondolkoztam hogy ugyan milyen nők is lehettek köztük?Nem mondom azt hogy nekem nem volt sok.a 4-5 öt túlléptem,mert van az 7 is,de nem tartom soknak 35 éves koromhoz képest.sztem nem sok,és még valószínűleg több is lesz,keresem az igazit egy válás,és egy casanova pasi után:)
2010. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem, de ajánlanám a Perskindol krémet, azzal kenjétek be. Gyógyszertárban lehet kapni recept nélkül. (Eredetileg hátfájásra való, úgyhogy nem fognak furán nézni rád a gyógyszerészek.)
2010. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!